Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom meg ha éjszaka...

Honnan tudom meg ha éjszaka fázik a 10 hós fiam?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz majd 10 hónapos. a szobájában éjjelente kb. 20\'C van. Sem a plédet, sem pedig a hálózsákot nem tűri meg magán, így a következőképpen öltöztettem fel este: harisnya, hosszú ujjú bady, és fölé egy szintén hosszú ujjú kezes-lábas (rugi). Nem kevés szerintetek neki?? Amikor éjszaka átmentem hozzá, mert még felkel, akkor a kis kezét éreztem hidegnek. Én alapból nagyon fázós vagyok, és ahogyan ott feküdtem mellette az ágyon, mert kivettem a kiságyából megszoptatni, én fáztam, mondjuk rajtam csak egy vékony hálóing volt.

Lehet, hogy ő is fázott éjszaka? De akkor mit adjak még ezeken felül rá? Köszi!


2009. okt. 14. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hideg a tarkója
2009. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a tarkóját kell nézni.ha úgy gondolod,hogy fázik,akkor a rugi legyen vastagabb.Vannak melegebb változatban is.
2009. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lábát nézd meg, ha az hideg akkor valóban fázik, ha a keze, akkor ne izgulj, mert van hogy egy babának 80 %-ban hideg a keze. Próbáld ki azt, hogy betakarod a takaróval, ráteszed még a plédet is. Talán így nem takarózik ki- nehezebb is:))). Egy próbát megér.:))
2009. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tarkóját nézd. Kisfiam lába egyébként állandóan hideg, úgy mint az enyém.
2009. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!