Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz vége az orrfolyásnak?

Mikor lesz vége az orrfolyásnak?

Figyelt kérdés

Ez egyszerűen kiakasztó...1 hónapja voltunk bent 3 napot kórházban tüdőgyuszi miatt...és most megint 1 hete szívom az orrát...már amennyire tudom...mert annyira sűrű a váladék, hogy nem jön ki mind...cebiont adom nekim meg stérimart. Dokival még nem beszéltem, mert (lekopogom) még csak hőemelkedése sem volt. De ez akkor aggaszt, nehogy ráhúzódjon az arcára...vagy rosszabb...mit csináljak???

5 hós kislány anyukája


2009. okt. 14. 00:04
 1/7 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy az orrváladék átlátszó vagy fehér, szóval semmiképpen sem zöldes vagy sárgás...a másik pedig, hogy mindenkinek ilyen nehezen viseli a babája az orszi-porszit? Mert ő annyira üvölt közben, hogy már teljesen be van rekedve tőle...alig bírom utána megnyugtatni...
2009. okt. 14. 00:15
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.nekünk 2 hétig tartott,és egyik napról a másikra múlt el.Van náthára csapp szinupret.nagyon jó és segít hamarbb átvészelni.igen nehezen viseli a pórszívózást,de igy nem húzódik rá az arcára,fülére.én rögtön amint abbahagyom már játszok is vele,után már nincs semmi baj.próbáld pár másodperc alatt megcsinálni,nekem 3 mp tart az egész.a földön csinálom,ugy hogy én terpeszülésben ülök,és a lábamközé veszem a gyereket,igy le van fogva akeze,és fejét is tartom a lábammal,igy csak pár másodperc az egész.mire belelovalná magát a sírásba már kész is.
2009. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is már egy hete folyik az orra a 2,5 hónapos bébimnek...sír nagyon a szívástól..már úgy utállom,félek mikor szipog,hogy jaaj ne már megint...de egyszerre szívom akár 1 órán belül 3x-4x is....mert a fülészet rosszabb lenne....ez nem fáj,de ha felszúrják az nagyon gáz.....
2009. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is eltartott két hétig. Egy hétig nagyon folyt az orra, a második héten már nem annyira, és a hét végére teljesen elmúlt.
2009. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor van remény...köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. okt. 14. 11:03
 6/7 anonim válasza:
A szinupret cseppeket lehet 2 évesnél kisebb babáknak is adni? Egyik helyen azt olvasom, hogy nem lehet, másik helyen, hogy lehet. Az enyém 1 éves és náthás. Orrcseppek nem nagyon hatnak.
2009. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem a védőnőm ajánlotta, szóval szerintem lehet. De valami csodaszer kell mellé, mert olyan borzalmas íze van, hogy csak na!
2009. okt. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!