Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 1 éves...

Mit tegyek, hogy 1 éves kisfiam ne fejeljen meg?

Figyelt kérdés
Most már lassan 2 hónapja csinálja azt, ha nem tetszik valami, vagy valamikor ok nélkül is, hogy nekem üti a fejét. Én még valahogy kivédem, de a dédik?! Hiába magyarázom neki, hogy nem szabad és fáj, "csakazértis" megteszi.
2009. okt. 13. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy mintha sírnál, de addig csináld amíg nem ijed meg annyira, hogy ő is sír!
2009. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem vált be, ha tetettem, hogy sírok, bár nem csináltam sokáig. Kipróbálom, csak ne nevessem el magam. Köszi
2009. okt. 13. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű!erélyesen mond meg neki hogy fáj, nem szabad!Lássa rajtad hogy mérges, dühös vagy, és szomorú!Ez ne 2 percig tartson!
2009. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jött be eddig, akkor próbáld meg, hogy hogyan reagál, ha tudomást sem veszel róla.
2009. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozok!
2009. okt. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!