Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojáskrémet hogyan készítetek...

Tojáskrémet hogyan készítetek babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Látom a mintaanyukák már nincsenek itt.

Akik nem adnak párizsit a babának. :)

No mit tegyek a főtt tojáshoz?

Sajtkrém? Vaj? Fűszerek?

2009. okt. 13. 22:34
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Mennyi idős a babád?

Nekem eszembe sem jutott még ilyet adni lányomnak, aki már 16 hós, sőt még tojásrántottát sem evett.

A tojással a palacsinátban, péksütiben, bundáskenyérnél találkozott, és max a rakott krumpliban a főtt tojással. Máshogy még nem.

Valami egyszerűbben nem elégednél meg? A tojás a legnehezebb étel a picinek, főleg vajjal, fűszerrel....

De amúgy nagyjából az kelhet bele, amit írtál nem tudom, sosem ettem. Nézd meg a www.mindmegette.hu-n mondjuk..

2009. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik ez a tojáskrém ötlet.Kisfiam 17 hónapos és odavan a főtt tojásért.Én még nem csináltam neki,de köszi az ötletet!

Vajjal,pici sóval keverném ki.Esetleg friss petrezselyem,snidling mehetne bele.

2009. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

ne haragudj, de ha nem a mintaanyukak valaszat varod akkor nmagadtol is rajohetsz, hogy nem olyan nagy dolog gy babanak tojaskremet csinalni pici vajjal,soval.

persze biztos van a "bovitett" verzioju recept "belevalo" anyukaknak is

2009. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én margarint, sót, borsot, tejfölt, gyökérzöldet keverek össze, és ebbe reszelem bele a főtt tojást, majd összekeverem.

Egy éves kor után már javasolt a tojásfehérje fogyasztása is, miért ne ehetnének ilyen finomságokat?


Jó étvágyat kívánok! (És nemcsak a gyereknek, mi is nagyon szeretjük! =oD)

2009. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy ehetnek, csak a kerdezo kommentje rosszindulatu
2009. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem akartam rosszindulatú lenni, csak sokáig vártam a válaszokat, hiába, de persze, ha azt kérdeztem volna, hogy adhatok-e a gyereknek párizsit, egyből jött volna mindenki, hogy ne, adjak inkább tojáskrémet, házilag készített májkrémet stb... Persze sokan nem tudják, hogy hogyan kell csinálni. :) Én sem. :)



15,5 hónapos a babám, tojásos lecsót, meg bundikenyeret már evett.


Biztos finom lehet ez a tojáskrém, bárhogy csinálja az ember.


Egyébként olyan sokat úgysem adnék neki, hogy megterhelje a gyomrát. És tuti egészségesebb, mint a bolti májkrém...

2009. okt. 14. 10:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap délután elkészítettem a tojáskrémet,

a picikém a felét a pofijára kente, de apa meg én jóllaktunk. Fincsi volt.

Végülis tettem hozzá egy krémsajtot meg egy kanál tejfölt, pici sót és lilahagymával ettük.

2009. okt. 15. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!