Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-hó babám, miért ébred fel...

4-hó babám, miért ébred fel sürűn éjszaka, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
8-9 körül eszik utoljára.és éjszaka soszor nyöszörög
2009. okt. 13. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig jól aludt, akkor csak a front. Az én babóm 3,5 hónapos és sajnos őt is megviselte éjszaka a front. Egyébként jó alvó, de most 2 óránként Ő is fent volt. Elvonul ez a hideg, visszaáll a rend biztos:-)
2009. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZia! Lehet tényleg ez a szeles, hideg frontos idő. De nálunk is ennyi idős volt a lányunk mikor elkezdett felkelni éjjel. 1 hónapig minden éjjel felkelt, hiába etettem meg, itattam meg, pelust cseréltem. Mire rájöttünk, hogy álmában ahogy mocorog mindig beragadt az ágy rácsához. Kiszivacsoztuk azt a részt, utána pár napon belül vissza állt a rend. Most már 7 hónapos.
2009. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lányom 4 hónaposan kezdte, most 7 hónapos és eléggé fárasztóak az éjszakáink, többször felkel.

Nem tudom mi a baja, felkel és visít (nem sír).

2009. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na akkor nem vagyok egyedul,nekem is ezt csinalja kb 1 hete...4,5 honapos.egyenlore az idore fogom,de ha marad....
2009. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!az én babám 3hónapos és kb.2hete végig alussza az éjszakát.Eleinte nekem is nyöszörgött de -kipróbáltam-nem vettem föl vártam türelmesen és vissza aludt.Van úgy hogy most is nyöszörög de megkeresi az ujját -szopizza- és vissza alszik.Kitartás!
2009. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!