Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 6 hónapos babátok,...

Mit eszik 6 hónapos babátok, főztök neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
alma, őszibarack, banán, sütőtök, vilmoskörte, szilva, sárgabarack. Még főzeléket nem adok neki, a tízórait pedig vegyesen kapja, van amit készen veszek neki, van amit én készítek el neki. A főzelékekkel ugyanígy leszek majd. Van, amit főzök majd neki, és lesz amit készen vásárolok meg.
2009. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyan 7 hónapos, magam készítem a kajáit.

napi 1x eszik, a többi cici.

Leginkább gyümölcsöket szoktam keverni (alma, banán, kötre, szőlő, barack, szilva)

Zöldségek közül eddig evett sütötököt, cukkinit, krumplit, sárgarépát.

Na a sütőtököt bébiételben veszem, mert én még a szagát sem bírom.

Ma brokkoli-krumplit evett (volna ha megette vona)

Múlt hétem kezdett kapni csirkehúst, eddig 2x evett, almával ill. barack-krumplival.

2009. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyrész magam főzök a 6 hónapos kislányomnak. Napi kétszer eszik szilárdat. Délelőtt gyümölcsöt(alma, barack, banán), délben főzelék(krumpli, sütőtök, sárgarépa).

Ezeket variálom, és mindig próbálok valami újat bevezetni.

Most következik majd a zöldborsó héj nélkül, cékla, gesztenye.

2009. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!