Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adtok enni 11 hós...

Miket adtok enni 11 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Már mindent eszik, amit mi eszünk, csak nem tudom, hogy a tizóraiját, és az uzsiját hogyan tehetném változatossá. Reggelire még tápszert iszik, ebédre főzit vagy amit mi ebédelünk, vacsira épp most szokott le a tápszerről, nem hajlandó enni, igy már csak hat fél hét körül azt vacsorázza szintén amit mi. Joghurtot adhatok neki gyümölcsös danone-t, kivéve az aprómagvasakat? Inni már rendes gyümilé mehet vizzel? Rendes szénsavmentes ásványviz? Irjatok már pár tanácsot, hogy ti mit adtok, adtatok ilyen korú gyereketeknek? Nasi evések közben? Sem a pépet, sem a sima főzeléket nem hajlandó már enni. Előre is köszönöm.
2009. okt. 13. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

11 hós fiam van,szintén ebben a cipőben vagyok.Reggelire kap gyümölcsöt vagy joghurtot,aztán velem is reggelizik,virsli,sajt,zsemle...ebédre főzit kap,sajátját de fel kell turbóznom húslevessel+hússal:) így már jöhet!

Uzsira vagy tejpép vagy szendvics,felvágott kenyér...én milupás nasit adok neki,puffasztott rizs vagy bulátát,nagyon szereti!

én még babavizet használok,bár a 100%-os almalevet nagyon imádja,azt kap hígítva,én is csak így iszom.Amúgy tea vagy víz,csak azt issza.Bolti joghurtot még nem kapott de tervezem...

2009. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel kap gyümit vagy joghurtot, ebéd zöldségek hússal, májjal, tojássárgájával, du. gyümi vagy joghurt, vacsi tejpép, és elalváshoz tápszer. Éjszaka ha fölébred, szopizik (nem sokat, nincs sok) + nappal "nasinak" ivás helyett. + inni vizet, vagy vízzel higított gyümölcslevet.
2009. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom elég nehéz eset...korábban csakis bébiételt volt hajlandó enni, aztán egyik napról a másikra hirtelen nem volt hajlandó megenni a kedvencét sem...és kétségbeesésembe adtam neki a miénkből...éppen lencsefőzelék volt...azóta csak a mi kajánkat eszi.

Hajnalban tápszert iszik, reggelire kevés kenyér vagy zsömle margarinnal sonkával, vagy párizsival, vagy májkrémmel, esetleg virsli, vagy főtt tojásnak a kemény sárgáját imádja.Heti 2-3 alkalommal kap gyümölcsjoghurtot (imádja) babapiskótával megspékelve. Vagy Babylove teljes kiörlésű bio gabonapépből keverek bele 2 babakanállal, az jól besűríti és sokkal laktatóbb is. De van hogy ez az uzsonna. Nasinak kölesgolyót kap, háztartási kekszet, puffasztott búzaszeletet.

Gyengére főzött gyümölcsteát iszik, vagy felforralt és lehűtött vizet.

2009. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!