Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is rosszúl érzi magát...

Más is rosszúl érzi magát orrszívás után? Ugye nem marad ez meg a babákban?

Figyelt kérdés

Majdnem mindíg sír és kapálódzik az orrszívásnál, próbálom amennyire lehet nyugodtan és gyorsan csinálni, nem akarom hogy azt higye direkt bántani akarom... :(

5 hetes kislány anyukája


2009. okt. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen dolog, de muszáj megcsinálni, mert az nem jó, ha felgyülemlik az orrában a trutyi. Ha nagyobb lesz már meg tudod neki magyarázni, hogy anya nem bántani akar.
2009. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, nem okozol nála maradandó lelki problémát, és azt is nézd, hogy jót teszel vele, mert ha nem szívod ki, dugul az orra, nem kap levegőt, rosszabb esetben arcüreggyulladást okozhat.


Az én kislányom piciként szerette, aztán volt egy időszak, hogy nagyon tiltakozott, most 1 éves múlt és már magától odaáll a porszívó mellé amikor szívni kell az orrát. :)


Amúgy próbáld ki magadon, abszolút nem fájdalmas, inkább sztm csak a porszívó hangjától ijed meg.


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak eleinte ilyen borzalmas, ő is és te is meg fogjátok szokni. Idő kérdése.
2009. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig még nem is mertem porszívóval mert olyan pici (4 hetes) csak a gyógyszertári orrszívóval aminek a vége a számban van én szívom
2009. okt. 13. 14:46
 5/7 A kérdező kommentje:
5 hetes... az imént elírtam :)
2009. okt. 13. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi első perctől porszívózunk. Eleinte nálunk is így ment, és bennem is felmerültek ezek a dolgok. Aztán változtattam. Mondtam neki, hogy segíteni szeretnék, és kértem, engedje meg. Innentől türelemjáték, de idővel mindig megengedi, nincs sírás se, én meg sokkal jobban érzem magam. (Egyébként szerintem a porszívós a legjobb, mert gyors és hatékony.)

2009. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én közben érzem pocsékul magam,utána már nem mert neki is jobb lesz a kedve amit szippant egy nagyot a tiszta orrával.
2009. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!