Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a kisbabája is ennyire...

Másnak a kisbabája is ennyire szereti a gyerekcsatornát a TV-ben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak mindegy h mit néz a tévében csak nézhesse.Teljesen oda van érte.Ogyekszem nem hagyni h sokat tvézzen de néha jü h vami leköti egy kicsit.

5 hónapos

2009. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Az én babámmal ha a nappaliban játszunk, akkor a tv nincs bekapcsolva. Nem tartom helyes dolognak, hogy a baba figyelmét a tévével kössem le.

Én többre tartom a diavetítőt és a könyveket.

2009. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 13hónapos lányomat nem köti le még a diavetitő, és a könyv sem.1-2 percig nézegeti és kész,keres magának más elfoglaltságot.Viszont ha a nappaliban vagyunk én be szoktam kapcsolni a bebe tvt.Imádja és nagyokat mosolyog és nevet,nagyon tetszik neki.De monjuk ez sem köti le 5percnél tovább.De ha nézné megengedném neki(itt most a bebe tvről irok)mert mai rajzfilmek nekem nem tetszenek.
2009. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en 8hos kislanyomat annyira lekoti a babytv,hogy ha hagynam 1 orat is tudna nezni.
2009. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is imádja a Bebe tv-t. De közbe nagyon szeret játszani is.
2009. okt. 13. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap végső adu ászként kitaláltam (ugye rossz idő miatt bennszorultunk), h na bekapcsolom a Baby Tv-t. Éppen kutyusokat simogattak 2-3 éves gyerekek. Imádja a kutyákat és a gyerekeket is, így az ölembe vettem, úgy néztük. Mutogatott, gagyarászott, vigyorgott. Mindezt úgy 2 percig, aztán megunta és lemászott az ágyról. Szóval erről ennyit. A baj az, h amúgy érdekelné a Tv, csak éppen kb 3 mm távolságról. Akarom mondani közelségről. Úgyhogy Tv, mint változatos programm a lakásban, nálunk kilőve. Csak az a baj, h a mondókázás, éneklés is kb 1 percig köti csak le, aztán menne világgá. Jó időben minden nap délelőtt 1,5 órát, délután 1,5 órát játszótéren voltunk. Nem tudom, ki van ki jobban most... Bocs az offért, de már sikítani tudnék a bezártságtól... :(
2009. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!