Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek a híg...

Hogyan készítitek a híg tejbegrízt, amit c. üvegből is lehet adni? Írnátok pontos mértékeket? Milyen cumi jó hozzá (Avent-es vagy Nüby-s üvegre)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lebeszélnélek róla. Először is mennyi idős a gyerek és miért akarod neki adni? Tehéntejből, rendes tejbegrízre gondoltál? Mert ha annyi idős a gyerek, hogy kaphat tehéntejet, akkor már meg tudná enni kanalazva is. Jobb minél előbb leszoktatni a cumisüvegről, mert az fogszuvasodást okoz. Főleg, hogy gondolom cukrot is tennél bele. Ha babáknak készült tejpépre gondoltál arra is az van írva, hogy kanalazva adjuk.

Ha pedig még pici és esetleg nincs tejed, akkor a tápszer a legmegfelelőbb a számára és hidd el tápláló is.

2009. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb 1 dl anyatejhez vagy tápszerhez 1 csapott teáskanállal adok.Gyümölcs vagy szőlőcukorral édesítheted.Felforralom a tápszert,bele a grízt,lehűtöm.Nehezem mennek át a szemcsék a cumin,így én nagyobb lyukat vágtam rá.De a cukor se méreg,a tejpépben is van és most hiába eszik 100% egészségesen a gyerek ha nemsokára úgyis túrórudit stb. eszik.Én nem vagyok cukorellenes.Egyen azt amit szeret.
2009. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 13. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!