Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális apai viselkedés?

Ez normális apai viselkedés?

Figyelt kérdés

15 hónapos a babánk, elkezdődött a hiszti korszak. A férjem elvárja, hogy kivétel nélkül mindig én kezeljem le a hisztit, mert ő nem tud mit kezdeni vele. Pedig jó lenne, ha a babánk látná: egy véleményen vagyunk.

Férjem állandan fáradt, munka után nem foglalkozik a babával, mert nincs hozzá ereje.

Hétvégén mindig programja van: fut, edz, barátokkal koncertre megy. Ha együtt találkozunk a barátainkkal, akkor én foglalkozom a babával, ő beszélget, iszik. Tehát hétvégén is kevés ideje jut ránk.

Közben mindig panaszkodik, hogy sosincs ideje arra, amit szeretne csinálni.

A háztartást én vezetem, a gyerekkel mindig én vagyok.

Múltkor az éjszaka közepén azért tolt le a férjem, mert a babának átázott a pelusa, és amikor átpelenkáztuk, nem azt a pelust adtam a kezébe, amit éjszaka szoktunk használni (az több folyadékot bír). Hát nem is bírtam aludni ezután.

A babánk rossz alvó, sokszor ébred éjjel. Tény, hogy fáradtak vagyunk.

Csak azt az apróságot nem hajlandó figyelembe venni a férjem, hogy várom a második babánkat, és jól esne ha néha én is pihenhetnék.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, és hogy a ti férjetek/párotok milyen apa?


2009. okt. 13. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha a haverokra marad idő és a saját kis életére akkor sajnos nem ti vagytok a legfontosabbak a számára. Ez pedig egyre nehezebb lesz ahogy meglesz a második baba. Én szerencsés vagyok mert a férjem sok dolgoban segít, de ez így volt a baba előtt is. Sajnos vannak olyan tipikus férfi tulajdonságok amelyekben én is a férjemre ismerek. ( Nehezen kezeli ha sír a kisfiunk, egyszerre bolond lesz mégha próbál is higgadt maradni. Napi 12 órát dolgozik egy multinál és annyira fáradt, ingerült a nap végére hogy ez nem is meglepő) Szerintem beszélj vele. A gyermek nem csak az anyukáé, ketten vállalnak érte felelősséget és neked is jár egy kis pihi. Egy 1,5 éves kisfiú anyukája aki 7 hónapos terhes
2009. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!