Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek 10 hónapos...

Milyen cipőt vegyek 10 hónapos babámnak télre?

Figyelt kérdés
Már megy, tehát vízhatlan kell legyen. Hótaposó, meleg bélésű kiscsizma? Mi az, amiben kényelmes lesz neki és nem ázik át? Köszi
2009. okt. 12. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Mivel senki nem válaszolt gondoltam kifejtem: a prodlémám az, hogy nem igazán láttam az ő méretében semmi értelmeset. Aminek ne is legyen tök merev a talpa, de ne is fagyjon le a lába. Vagy vegyek 2 cipőt? Egy anorák hótaposót, meg egy bélelt kiscsizmát?

Kélek küldjetek linkeket. Köszi

2009. okt. 13. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
A superfitt márkájú cipők bakancsok szerintem jó minőségűek, vegyél olyat.
2009. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kislányomnak a héten rendeltem ASSo cipőt és csizmát is. Ő 11 hónapos.

Nézz körül ezen az oldalon:

[link]


Én is sokat tűnődtem milyen legyen, de sokfele olvasgattam és végül az ASSO mellett döntöttem. Az ára is jó, meg jónak tűnik. Aztán majd kiderül.:)

Én vettem neki egy csizmát meg egy cipőt is.

2009. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!