Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnak még bébiételt az Ikeában...

Adnak még bébiételt az Ikeában és ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
Régen láttam, hogy az éttermi vásárláskor bébiételt is adtak, csak nem mindegy, hogy milyet, hány féléből lehet választani. Mert ha pl. olyan amiben van cukor, akkor inkább viszek.
2009. okt. 12. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi pont szombaton voltunk, és 250 Ft-ért adtak Univer vegyes zöldfőzeléket.
2009. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy régen ingyen adtak bébiételt az éttermi fogyasztás mellé. Ez már nem így van?
2009. okt. 13. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom már nem adnak ingyen. Legalábbis sehol nincs kiírva, hogy ingyen adnának. Régen ki volt.
2009. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az már megszűnt.Magyaroknak ha valamit ingyen adnak akkor inkább többször fordul,de jusson otthonra is.Így végül a visszaélések miatt megszűnt.
2010. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!