Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babanak mennyit kell...

8 hetes babanak mennyit kell aludnia napkozben?

Figyelt kérdés
a kislanyom 8 hetes, es napkozben alig akar aludni. itt ott elalszik 1-1 orakat, de azt is csak kezben, setalas kozben hajlando megtenni. Ha napkozben szopizas kozben elalszik es leteszem az agyacskajaba es kimegyek a sozbabol 5 perc alatt felkel es visit. csak ejszaka hajlando hosszabb idot aludni mert akkor erzi h a sozbaban vagyunk. egyenlore meg nem koltoztettuk kulon a sajat sozbajaba, de a baj h napkozben nem lehet tole semmit csinalni mert allandoan kebzen szeret lenni. mit lehet ez ellen tenni??
2009. okt. 12. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan pici még, persze, hogy anyánál akar lenni. Tudom én se tudtam tőle semmit csinálni. Amikor ébren volt a játszószönyegben elvolt egy ideig.

Az alvásnál nálam is sokszor aludt az ölemben a szopipárnán.

Én sem tudtam letenni. Majd elmúlik.

Később meg egyedül aludt el a kiságyában. Aztán meg csak mellettem volt hajlandó elaludni napközben, de legalább akkor már meg tudtam szökni, ha el nem aludtam én is.

Egyébként én is azt hittem hogy a kismamák ráérnek. hát nem. Most 22 hónapos és rájöttem, hogy amíg "ki nem repül" soha nem lesz már időm amennyi volt.


Próbáld élvezni, hogy most még te vagy neki az isten. :-)

2009. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém még csak evett aludt ennyi idősen. De én is azt mondom, hogy teljesen természetes, hogy a közeledben szeretne lenni. Próbálj olyan valamit találni, amiben szívesen alszik, hosszabb időt. Az enyém imádott a szopipárnán szunyánálni, vagy a hordozóban, pihenőszékben. De a sláger a babakocsi volt. Órákig egy hangja sem volt.
2009. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!