Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós babátok eszik még éjjel?

16 hós babátok eszik még éjjel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyan még csak 13 hónapos,de már rég nem eszik, bizton állíthatom, hogy 16 hónaposan sem fog. Az már nem egészséges. Kislányom 8 hetes kora óta nem eszik éjjel. Tudom ez elég korai időpont, de hülye nem vagyok, hogy felébresszem éjjel.
2009. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hónapos kora óta nem eszik éjjel!Este 8-kor eszik és utána reggel 7-kor.Pedig jó evő és jó súlyban is van!
2009. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától eszik éjjel 2dl mostmár babatejet nem tudom de ez már csak megszokás nála éjfél körül ébred és addig nem alszik vissza még CSUKOTT szemmel meg nem issza aztán oldalra fordul és csicsika tovább.Biztos hogy nem éhes mert 1sz kenyér +joghurt+2.5dl babatej ez a vacsi,van hogy nem kel fel kb havonta 1 2 alkalommal.Én nem gondolnám azért hogy ez nem egészséges mert a nagy lányom is ezt csinálta és gyönyörű csinos egészséges 16 éves kisboszorkány.(ja a kicsi 17 hós)
2009. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem értek azzal egyet,hogy nem egészséges,sok baba eszik még éjjel-foleg az anyatejes babák.Az én 13 hónapos kislányom is sokszor kel szopizni,igaz,hogy néha már fárasztó,de nem akarom sírni hagyni,szerintem o még 16 hónaposan is kelni fog.Sok barátnom babája is kel éjjel,akár másfél-2 évesen is.
2009. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, már nem eszik. Kb. 1 éves kora óta nem eszik, fokozatosan szoktattuk le. Csak inni szokott, de azt sem mindig.
2009. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kcsim már 6hetesen nem evett ljjel és nem is iszik kb.4hónapos kora óta ,még fogzásnál is elég volt cumi,de minden baba más és másképp neveljük, én mind a hármat így szoktattam nem keltettem enni éjjel ,van aki máshogy gondolja azt is tiszteletben kell tartani! Ha már gond rajtad múlik / a türelmeden/ mikor szokik le róla! Sok sikert!
2009. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém már nem eszik éjjel 8 hetes kora óta, viszont most volt két éjjel is hogy sírva mondta, hogy teci, teci. Nem adtam neki, végül megitta a vizet és elaludt. Hát kíváncsi leszek, olvastam, hogy ebben a korban lehet növekedési ugrás. A barátnőm is meélte, hogy a fia is volt, hogy tejet kért éjjel másfél éves kora körül.
2009. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 12. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
aZ én kisfiam 1 hónapos korától nem eszik éjjel, mondjuk soha nem is ébresztettem emiatt, 1 hónapos koráig magától ébredt.Most 4 hónapos lesz és átlagosan 9 órát alszik egyhuzamban. Asszem, szerencsések vagyunk. Szóval egyrészt babafüggő, másrészt szoktatás kérdése.
2009. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!