Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a kislányommal?

Mi lehet a kislányommal?

Figyelt kérdés

Már 2 napja nagyon nyűgös,egész nap nyöszörög,"panaszkodik".Csütörtökön kapott két oltást,először arra gondoltam,de az már elég régen volt ahhoz,hogy bezavarjon.Front lehet?Csak arra tudok gondolni,mivel a dokinéni azt mondta,hogy ő nem lát fogacskát készülődni.Vagy attól függetlenül lehet az is?Egy már kibújt.Láza nincs,nem is fázik,melege sincs,nem éhes,nem szomjas,pelus tiszta.Mi lehet vele?

Bocsi,hogy hosszú voltam.

Köszönöm a válaszokat,és mindenkinek további szép napot kívánok!

5 hónapos kislány anyukája


2009. okt. 12. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom megmondani, hogy baj lehet, de én is ezt a kérdést akartam feltenni. Az én fiam még csak 3 hónapos múlt, de egész éjjel 2 óránként fent volt,˙sosem csinált ilyet, egyszer szokott éjszaka szopizni és kész. Most meg csak nyűgösködött egész éjjel és most is. Nála is kizárható minden kivéve a fogzás meg a front. Szerintem inkább utóbbi.

Ha többen is fognak írni, hogy náluk is ez a helyzet, akkor szerintem tuti a front teszi ezt velük:(

2009. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt akartam írni az elején, hogy "mi" baj lehet:-)
2009. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!Kitartás nekünk!:(
2009. okt. 12. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Front van,és jön a hideg.Ők jobban megérzik mint mi.

2009. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!
2009. okt. 12. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnál annak idején az oltás hatása még egy hét múlva is érezhető volt.

Folyamatosan "rajtam lógott", egyszerűen nem tudtam letenni, szóval lehet még attól is nyűgi.

Szegényeknek még a hidegfront is jól bekever.


Már 8 hónapos, de tegnap nem lehetett vele bírni, olyan nyűgös volt, és folyamatosan a szemét dörgölte, pedig aludt rendesen, ahogy szokott...

Nagyon megviseli a frontérzékeny babákat ez az időjárás-változás.

2009. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kedves utolsó!Akkor elég nehéz hét elé nézek!:(

Front hátán front...:(

Sebaj,majd túl leszünk ezen is!

Boldog babázást mindegyikőtöknek!

2009. okt. 12. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!