Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközként mosod 16...

Milyen időközként mosod 16 hós babád haját?

Figyelt kérdés

Eddig nyáron, melegben minden nap mostam neki, hisz megizzadt, kint játszott, piszkos lett. De most már meleg sincs, nem izzad, és az eső is esik, bent vagyunk kénytelenek lenni, így piszkosnak sem mondható

Tanácstalan vagyok, hogy milyen időközönként "kell" megmosni a haját. 2 naponta szoktam.

A magamét is 2-3 naponta mosom.

Ti hogy csinájátok?

Nem tüsi haja van, épp növesztjük, tehát már jó 10 cm a haja, és szoktuk hajszárítózni is, nehogy megfázzon.


2009. okt. 12. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

ahogy a saját hajadon is látod, hogy mikor fér rá egy hajmosás, úgy a kicsidén is. Ráadásul neki nem is zsírosodik a haja. Szerintem ennyire igazán bízhatsz magadban, hogy meg tudod állapítani mikor fér rá egy mosás :) ha orvoshoz viszed valami miatt akkor előtte este mosd meg, hogy teljesen tisztán vigyed dokihoz.

mi volt hogy 5 napig vártunk a hajmosással, mert a leányka mindig ordított hajszárításnál, meg le kellett fogni, hogy maradjon nyugton.

Ha nem játszott homokozóban, hempergett kint a földön, csak bent a tiszta padlón, nem izzadt meg, akkor szerintem akár 4 napig is várhatsz a hajmosással.

2009. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 naponta
2009. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron a melegben 2x,most heti 1x.
2009. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs extra kosz ahaján, tehát nem ken bele semmit akkor hetente egyszer. nálunk a vasárnap a hajmosós nap. Magamnak két naponta mosom, de aaz ő haja egy hét után is olyan mintha előző nap mostam volna.
2009. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!