Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor adtok rá babátokra...

Hányszor adtok rá babátokra egy rugdalódzót, ha nem piszkolódik össze?

Figyelt kérdés
Mi most 10 hetesek vagyunk, szóval még nem is kúszik-mászik.
2009. okt. 12. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1x. este ha abban alszik, akkor reggel másikat adok rá.
2009. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer adom rá utánna megy a szennyesbe, még akkor is ha nincs lebüfizve, vagy összepiszkolva, mert szerintem ha nem is piszkos de izzadnak a babák is, az én kislányom cici után tiszta víz, annyira tud dolgozni a cicin, ezért estére még ha nem is lett piszkos, vagy foltos a rugi de azért mosásra szorul,

2 hós kislány anyucija:)

2009. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer
2009. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak aludt benne,es nem lett piszkos,akkor néha 2X is,de ha napközben is aban volt akkor egyszer
2009. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer adtam rá amikor ennyi idősek voltunk. Mindig este lett lecserélve tisztára fürdés után tehát 24 órát volt rajta (hacsak nem történt valami baleset).

Most már csak pizsamának használjuk a rugit és 3-4 napig az van rajta éjjel (hacsak nem történt valami baleset :D). Azt a ruháját ami nappal van rajta min.1x le kell cserélnem még napközben.

8 hós

2009. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a nappali tipegőjét nem éri baleset, akkor kétszer, az éjszakait 3x. Eddig mostam minden nap, de már nem győztem :s
2009. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!