Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 6 hetes babám...

Normális hogy 6 hetes babám nappal szinte egyáltalán nem akar aludni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen elaszik el, akkor is max 1-1 órára...
2009. okt. 12. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Napközben nekem is keveset alszik, szintén 6. hetes.
2009. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És sír is? Mert az enyém csak akkor nem sír ha sétálgatok vele, pedig nem szokattuk hozzá...


Nem éhes, tiszta a pelus, nem fázik, de ha földet ér a fenek akkor bömböl...

2009. okt. 12. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


cumit ilyen esetekre, ne ragozzátok túl!:) (ez nem vicc akart lenni, hanem tapasztalat)

2009. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a hordozó vált be, nagyon jókat szunyókál napközben. A kiságyban csak akkor alszik el, ha átcsempészem a hordozóból.
2009. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Ha kézben van, nem sír.

Nem lehet, hogy hasfájós a babád? Hasra fektetést próbáltad már?

2009. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyan ez a helyzet.a kisfiam nappal nem akar aludni,és éjjel is nagyon nyugtalanul és éberen alszik.napközbe nem marad el,még kézben se legtöbbször,és csak sir állandóan.a pocakja nem fáj,eszünk rendesen,ált 2 óránként és biztos nem éhes.ha altatni probálom akkor feszíti magát,egyszerüen ellenáll.már kérdeztem a védönöm is h miért csinálhatja ezt,de azt mondta h nem tudja h miért lehet és nem érti.pénteken megyek a gyerekorvosunkhoz és megkérdezem mitől lehet.

6 hetes kisfiu anyukája

2009. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!