Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes a kislányom, nincs...

3hetes a kislányom, nincs tejem milyen bolti tejet adhatok neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyet, csak tápszert. Gyerekorvossal kell iratni, mert ilyen kicsi babáknak még csak a gyógyszertári HA tápszer a jó.
2009. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel. Sajnos még receptre sem olcsó mulatság. Majd biztos hallod az öregektől, hogy a mi időnkben adtuk a tehéntejet, és nem lett semmi baja. Én itt állandóan azt hallom. Azért ne kockáztass, kb. minden 5. gyerek allergiás lehet rá, ha túl korán adod, egy életre elronthatod a gyomrát.
2009. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Tàpszer, az igaz! De hogy az öregeknek is igazat adjak :) Tehéntejet lehet adni, nem boltit, hàzit, s csak annak a tehénnek a tejét amelyik, akkor ellett mikor a baba születet! Azoknak gyengébb a tejük!
2009. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Bolti tejet semmiképp! A tápértéke meg sem közelíti azt, amire ilyen picinek szüksége van, ráadásul ott a már említett allergia lehetősége. Tehéntejet egyéves kor előtt nem ajánlják, akármikor ellett. A kecsketej jobb, de 6 hós kor előtt az sem!!!

Írass tápszert, ha muszáj, de sokat tehetsz azért, hogy legyen tejed, csak pár hétig tedd mellre állandóan a babát, amikor csak ébren van! Ha csak cumizik, az is serkenti a tejtermelődést. Kérhetsz segítséget a www.lll.hu-n is, sok jó tanáccsal szolgálnak.

Sok sikert a szopihoz és minden jót nektek!

2009. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
szia! nencsen semmi baj a tejjel..kár hogy a boltinak semmi köze a tehénhez:(. a házi jó, de 3 hónapos kor alatt azt sem adnám! régen sem adták előbb..tápszert írass, szerintem, csak ezt tudom javasolni, nekem 2 hónaposan adtak tejet anyuék, és tejérzékeny vagyok, semmilyen tejterméket nem ehetek..lehet hogy nem függ össze, de ki tudja??
2009. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
3 hetesnek tehéntejet? Ez ugye kamukérdés?
2009. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu elegem van abbol ha valaki kérdez valamit ugye ez kamu nem kamu és mér adom neki a tejet,
2009. okt. 12. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.szegény baba.
2009. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!