Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek igy ébred a babája!...

Akinek igy ébred a babája! Mit tesz?

Figyelt kérdés
11 hónapos.Fél kilenckor elalszik magától.Aztán éjszaka 2-3 szor ébred.De csak addig amig nem iszik pár kortyot aztán visszaadom neki a cumit és alszik tovább./nem is veszem ki a kiságyból/Ez kb.2 percig tart.Egyáltalán nem megterhelő csak kiváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra! Valamikor nem is adok inni neki csak visszaadom a cumit.Ez meddig lesz igy? Mikor fog erről leszokni? Vagy szerintetek én szoktassam le,és hogyan?Köszönöm a tanácsokat!
2009. okt. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bent hagytam a csőröset az ágyban, sokszor kiitták reggelre. De soha nem ébresztettek fel. (amikor nem voltak betegek)
2009. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én leszoktatnám a cumiról. Lehet hogy azért ébred meg. Nyügi biztos lesz vele, de csak pár nap és elfelejti. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2009. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!