Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki Pápáról vagy...

Van valaki Pápáról vagy környékéről? Megírná valaki hol lehet Dologélt venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

SZIA


A NAGYGYÓGYSZERTÁRNÁL A HERBÁRIÁT PRÓBÁLTAD MÁR


VAGY A KILIÁNI GYÓGYSZERTÁRAT OTT SOKFAJTA HOMEOPÁTIÁS BABÁS "GYÓGYSZER VAN HA NINCS AKKOR PEDIG MEGRENDELIK

NAGYON ARANYOSAK


MENNYI IDŐS A BABÁTOK?

2009. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

A Kiliánon már próbáltam, de nem volt. A Herbáriát még nem. 4 hónapos a babánk.

Egy barátnőm javasolta, hogy vegyem a dologélt, mert gyógynövényes, nem úgy, mint a Dentinox. Mondjuk azt is vettem, biztos ami biztos. Azt mondta, ő akkor használta a Dentinoxot, mikor már láz is társult a fogzáshoz.

Az én kicsim még csak nyáladzik, még messze a fogzás, de azért már beszerzem ami kell.

2009. okt. 12. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pápai vagyok.Ne haragudj,hogy így beírok,mert nem tudok a témához szólni,csak örülök,hogy vannak itt pápaiak.Én még szülés előtt állok, kb.három hetünk van vissza.Tudnál tanácsot adni?Első baba lesz.
2009. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is örülök, hogy többen vagyunk. Milyen tanácsra gondolnál? Kérdezz nyugodtan, amiben tudok, segítek. Pápán fogsz szülni? Szüléssel kapcsolatban nem tudom mit mondhatnék, nekem szerencsére nagyon könnyen ment. 22.20-kor mentünk be, és 23.55-kor meglett a kislányom.

Ha valami kérdésed van az első napokban, akkor kopogj be a csecsemősökhöz, és kérdezz tőlük. Mert tisztelet a kivételnek, de nem nagyon foglalkoztak velünk. Én a szoptatásom sikertelenségét is ennek tudom be. Igenis be kellett volna kopognom és kérdezni és segítséget kérni.

A szülésznők aranyosak mind. A babával kapcsolatban is inkább ők segítettek.

Ha gátsebed lesz, napi 6-szor is menj és zuhanyozz, mert akkor hamarabb meggyógyul. Én nem tettem, mert nem mondta senki, csak 2 hét után, amikor még mindig nagyon fájt.

Hát most az első napokra ennyi jutott nagyjából eszembe, de tényleg nyugodtan kérdezz, amit csak akarsz, s megpróbálok segíteni.

2009. okt. 12. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
szia az első vagyok megkérdeztem neked és a csókánál a gyógyszertárba van ilyen kenőcs
2009. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes Tőled! Köszönöm szépen!
2009. okt. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!