Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viszitek babakocsiban...

Hogyan viszitek babakocsiban sétálni 11 hó körüli babátokat esős időben?

Figyelt kérdés

A lakásban az enyém nem marad meg, ki kell vinnem, ha esik, ha fúj.

Eddig könnyű volt, mert a babakocsira ráhúztam az esővédőt. De most már borzasztóan érdekli minden, nem tehetem rá, akkor nem lát ki rendesen (meg egyébként is lecibálná).

Van egy rövid derekú, kapucnis, vízlepergetős esőkabátja, de azon kívül ilyenkor mit lehet ráadni?

No meg ugye áziok a babakocsi is...

Szóval, ti mit csináltok ilyen helyzetben?


2009. okt. 11. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nem sétálunk esőben ha nem muszáj.Ha meg igen,mert visszük az oviba a tesót vagy megyünk érte,akkor marad az esővédő.A kicsi 16 hós,és nem szedi le megérti,hogy nem szabad.Sőt az enyémek nagyon élvezték ha alatta lehettek.
2009. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esőben én sem megyek ki, akármit is csinál a gyerek...Én mondom meg mi van, nem ő...Azért mindennek van határa.

Ha nagyon muszály menni, akkor ráteszem a babakocsira az esővédőt, és sietünk.

Neked még ha nagyon menni akarsz-mellesleg nem is tudom, de hogy nem ázol? Mert ernyő meg kocsi is lehtetlen...

szóval vennék egy nagyon nagy esernyőt, és rászerelném valahogy a babakocsira.

2009. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Természetesen nálunk sem a gyerek parancsol. Csak hát az apja mostanában éjszaka dolgozik és nappal ugye pihennie kell. De úgy nem tud, ha a gyerek álandóan visít, hisztizik, megy be hozzá, ébreszti...

Képtelen vagyok állandóan a nyomában lenni, nem tudom így szabadjára engedni a lakásban.

Eddig jó volt, mert kellemes idő volt és rengeteget voltunk az udvaron, szabadban. Igénye is van rá. És nem is alszik rendesen ebéd után, ha nem levegőzünk:(

2009. okt. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!