Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos, vagy idősebb...

10 hónapos, vagy idősebb babátokat hogy ül a babakocsiban? Veletek szemben, vagy menetirány szerint?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Két babakocsink van, az egyikben háttal ül nekem, a másikban szemben. Egyikkel sincs baja, neki mindegy. Én személy szerint jobb szeretem, ha felémnézőssel vagyunk, de csak mert kényelmesebb tolni azt a babakocsit a kerekei miatt.

14 hónapos, 9 hónapos kora óta használjuk a két kocsit.

2010. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk háromkerekű van, a nyárit nem lehet állítani, így menetiránnyal szemben ül a pici. Az újszülöttkocsi szintén háromkerekű volt, télen ezt használjuk, állítható, de ezt is menetiránnyal szemben. Nyáron nem állíthatót.
2010. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg Kedves Második! Azért kérdeztem, nekünk egymás utáni ikerbabakocsink van, és bárhogy rá lehet tenni az ülőrészt. De én mindig magammal szembe teszem bele a kisfiaimat, de látom, hogy az anyukák többsége pont fordítva tolja a babát.
2010. jan. 26. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mind két irányba tudom használni a sport részt. De már csak menetiránnyal szemben űl, mert szeret nézelődni és velem szembe nem marad meg a kocsiban. (9hós)

2010. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már régóta menet írány-hogy jót nézelödjön
2010. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 hós és merre fele ül? jó kérdés, nem ül benne, hanem áll és ugrál, nem merek elindulni vele egyedül
2010. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem szembe van, szeretem látni a lurkót, na meg séta közben szoktunk beszélgetni.
2010. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már sokkal jobban érdekli séta közben a külvilág, mint te:)
2010. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3. lennék: Igen, ilyenkor már érdeklődőbbek a világ felé, jobban leköti őket egy autó látványa vagy egy közeledő babát is megnéznek már maguknak. Én így is beszélek hozzá, hogy háttal van. Mesélem, hogy mit láthat és bár az én kislányom nagyobb, ő már olykor vissza is mondja.
2010. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!