Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elfogadható ha a baba...

Az elfogadható ha a baba elkezd járni csökken egy kicsit a súlya?

Figyelt kérdés
Lányom elég korán 9hónapos kora óta megy.Júliusban voltunk dokinál akkor volt 9,5kg.Utána a következő vizsgálatnál augusztusban viszont csak 9,3kg volt.Tehát fogyott.Mondjuk akkor a doki nem mondott erre semmit.Most sajna nem tudom megmérni mert nincs mérleg,csak arra lennék kiváncsi hogy ez természetes ugye ha elindulnak és egész nap meg sem állnak az valamilyen szinten súlyvesztéssel jár?És ez meddig jó,tehát meddig normális az hogy nem hizik?
2009. okt. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

20 deka nem fogyás.Lehet,hogy kevesebb ruha volt rajta,vagy éppen nem volt tele a hasa.

Ahogy nől majd a leánykád,te is rájössz,hogy van olyan időszak,amikor nem hízik,viszont megnő.Azután a növés áll meg,és kerekedik a pofija.És ez a trend váltja egymást.Tehát ne izgulj,ez természetes,és semmi okod az aggodalomra.

2009. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.persze.mi is 9 hósak vagyunk,de már pár hete nem eszik,gondolom a foga miatt,de semilyen ételt nem fogad el,amit kanálall kell adni,a tászer meg ilyen korban már nem elég tápanyag.szerintem ő is fogyott,mert melette mint egy felhúzott baba,folyamatosan jön,megy,kilóméterekben lehet számolni szerintem.ha az orvos és a védőnő folyamatosan látja,és most is látni hogy szép egészséges a bőre,jókedvű,nem beteg azért fogyott mert megy,ez teljesen elfogadható.ne aggódj.mi holnap megyünk mérésre,ha gondolod majd megírom mennyit fogyott,fagy talán stagnált.sziasztok,szép napot.
2009. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ruha nélkül volt mérve a kötelező vizsgálaton.

Második válaszolónak szivesen venném ha megirnád hogy mi volt!!

2009. okt. 11. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
szai.a 2 vagyok,ma voltunk a védőnőnél,mi híztunk most 20dk,annak ellenére,hogy 2 hete csak tápszert eszik,mert mást nem akar.A védőnő picit aggódott,de a doki vizsgálata szerint jol van,bár sápadka kicsit.és vérszegényke,kapott étrendkiegészítő vitamint,hogy pótólva legyen a vitamin.a mozgásra viszont azt mondta a védőnő,hogy nem szabadna a miatt fogyni.max nem hízni,de 9 hósan a 30 dk meg kell hízniuk.a mi védőnőnk nem egy aggódós,de inkább fél,mint megijed.én 2 hét múlva visszaviszem,hogy megkött e már az étvágya,szerintem vidd vissza te is.vagy esetleg vegyél te is ilyen vitamint,az nem baj ha szedi,és hátha hízik tőle.
2009. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Minden jót nektek!!

2009. okt. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!