Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam karácsonykor 10 hós...

Kisfiam karácsonykor 10 hós lesz. Mit vegyünk neki? Ami ugye fejleszti is, de jó játék. Van egy pár ötletem már, de hátha tudtok jobbat.

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is 10 hósak leszünk és fogalmam sincs. Elmondanád az ötleteidet? Az enyém kislány.
2009. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Gondoltam puha építőkockára,nagyon szeret rakosgatni. Akkor egymásba illeszthető poharak, esetleg keményfedeles mesekönyv. Kislánynak lehetne venni rongybabát is.Ilyen stílusú játékokra gondoltam.
2009. okt. 10. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi. Ezek tök jók. Nekem ami most eszembe jutott és időszerű lesz valamilyen járássegítő. Talán akkor már próbálkozni fognak.
2009. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős volt az első karácsonyán. Ezeket kapta: Puha activity kocka, formaberakó, karikákból építhető torony, poharakból építhető torony, keménylapos meséskönyv és fa építőkocka( ez még akkor korainak bizonyult).
2009. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislányom is 10 hónapos lesz karácsonykor!

Mi valamilyen járássegítőt veszünk neki, mert már felállt, úgy gondolom, hogy karácsonyra már szépen próbálgat menni is talán.


A formabedobót is szokták szeretni, legalábbis rokongyerekek nagyon értékelték már ennyi idősen.


Én még addig figyelem, hogy lesz-e valami, ami igazán érdekli, és annak megfelelően alakítom majd ki az ajándék-igénylést a nagyszülőknek... :-D

(pl: "letörölhető" rajztábla, vagy valami mesekönyv - még nem kötik le a mesék sem, és a könyveket is tépkedné, meg a szájába gyömöszölné - esetleg már bébitaxi... ki tudja, hogy mennyit fejlődik addig a törpe)

2009. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az énkisfiam majdnem 9 hónapos lesz karácsonykor, (1.-én tölti majd a 9-et)"hintalovat" veszünk neki.Lehet olyat kapni, ami nem ló formájú, hanem egy csigabiga és fotelszerű az űlőke része, így nem tud leesni róla. Mondjuk azt is hozzáteszem, hogy a babám nem átlagos gyerek, most 6 hónapos, járássegítővel tud egyedül állni, pár lépést megy is, egyedül stabilan ül, nem kell már kitámasztani. Méretileg meg akkora, mint egy 1 éves gyerek, 80-as méretet hord.
2009. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!