Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájdalmas, kemény kaki,11...

Fájdalmas, kemény kaki,11 hósan? Mivel segíthetek rajta?

Figyelt kérdés

Kb. 2 naponta kakil, kemény nagy kakikat... mindig sír, nem csodálom.... Kérlek azt ne írjátok, hogy sok zöldség és gyümölcs, meg sokat igyon,ez mind megvan... már mindent eszik, + egy pici anyatej.. Joghurtot és kefírt is eszik... sokat mozog.. dokik meg csak azt hajtogatják, majd beáll... Bármilyen tanácsnak örülök, kérlek írjatok minél többen!Ja igen, leavolac szirup sem használ semmit, sem a kamillás cukros tea..sem a szilva,szőlő,barack,egyéb levek és gyümölcsök... sem egy kis olaj vagy vaj a főzelékbe...semmi....

Egy elkeseredett anyuka...


2009. okt. 10. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi jót nem mondhatok, minden praktikát leírtál a fegyvertáramból. Van olyan gyerkőc akinek csak ötéves korára rendeződött a széklete addig bizony volt, hogy beöntést kellett adni neki a kórházban. Azért kitartás és remélem másnak lesz majd valami ötlete. Én is kíváncsi vagyok.
2009. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet le leszek pontozba de nekünk bevált.Én a kisfiamnak minden nap segítettem lázmérővel nem kelett sokáig csinálnom kb 2 hétig.Valamiért vissza tartotta és azért keményedett be és mivel fájt már neki félt is tőle,hogy kakiljon.Miután kitisztúl a kemény széklet figyeltem rá,hogy minden nap legyen a pelusba.Azt mondták rászokik a lázmérőre de ez nem így van.Nem szabad hónapokig lázmérőzni és nem lesz gond.Nekünk más nem vált be.
2009. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóval egyet értek. A kislányom is nagyon nehezen kakilt, az ég világon mi is mindent kipróbáltunk, bementem a gyógyszertárba és szinte mindegyik hashajtót meg hasonlót megvettem, de semmi haszna nem volt.

Ezért inkább lázmérőztem minden egyes nap, és 2 hónap után észrevettem, hogy nyomja egyedül a kakit. Ez dec. közepe felé volt, nekem ez volt a karácsonyi ajándékom. :) Azóta semmi bajunk nincs a kakival.

2009. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

homeopátia?

Mi most kezdtük a Bryonia cretica 5 ch. napi 2 x 5 golyót kell adni.

Doktornő ajánlotta!


A Bryonia alba és a cretica egymással helyettesíthető, és valóban segíthet kisfia székelési gondjának enyhítésében, reggel és este adjon belőle a kisfiúnak 5-5 golyócskát.

2009. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az en kis fiam nagyon rossz evo es ezert 2-3 naponta van kaki kemeny es vastag sokszor veres,ezert 1 egesz narancsot eszik minden nap vagy minden mas nap,meg isvan az eredmenye,probald eteni narancsal es meglazsd,remelem segitettem...
2009. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Nekem a lázmérő és a szélcső sem vált be... Lehet rosszul csináltam? Hogyan használtátok? Homeopátiából 1-et kipróbáltam, de nem segített. Ezeket viszont nem, ki fogom próbálni.. Sajnos a narancs sem segített, igaz nem napokon át kapta, kipróbálom ezt is. Köszönöm, de még ha vkinek van ötlete, várom!
2009. okt. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!