Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hetes babamnak tegnap este...

19 hetes babamnak tegnap este ota hoemelkedese van. Mit tegyek vele? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Csak hoemelkedese van a legmagasabb amit mertem 37.6 37.8.Mindig adom neki a szirupot de kicsit lejebb megy aztan vissza.Amugy jol eszik.Neha meg mosolyog is.Sokat alszik es nyugos.Mar a 3. fogaval szenved egy jo honapja.De azon kivul hogy mindent rag nem volt eddig gond vele.Folyik a nyala.Nem tudom hogy e miadt lazas e es esetleg faj a hasa a sok nyal miadt amit lenyel vagy megfazott e.Az elmult napokaban egyet egyet hapcizott vagy kohintett de akkor folsem figyeltem ra mert tenleg csak par volt.Ha nem mulik el a hoemelkedese elvigyem a dokihoz?o az elso babank nem tudom mitevo legyek.A hoemelkedestol lehet valami baja?Tanacsok?
2009. okt. 10. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit! Semmiképp ne csillapítsd. Ez segít leküzdeni a kórokozót! 38 fokig nem szabad csillapítani, orvos mondja.

Ügyelj, hogy ki ne száradjon, itasd! Fogzik .Ha egy hétig hőemelkedése van, akkor vidd!

2009. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!