Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől csuklik ennyit?

Mitől csuklik ennyit?

Figyelt kérdés
napi 5-6 alkalommal roham szerűen csuklik 7,5 hós babám.van amikor könny,gyorsan elmúlik,de van mikor se víz se citrolé nem használ...
2009. okt. 9. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Akkor csuklik, ha fázik.
2009. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aklati kérdée, majd elnövi, az enyém is sokat csuklott egy időben, ma már alig. volat olyan, hogy szinte eglsz nap csuklott és ha egy nap elkezdte, az szinte biztos volt, hogy még folytatja...kellemetlen, de elnövi.
2009. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A védőnőm szerint fél éves korra elmúlik... 9 hós múlt és még mindig csuklik... Nekünk 7 a napi rekord :)
2009. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy figyeltem meg, hogy büfiztetés után, ha jól kibüfizték magukat, akkor csuklanak. Hármasikreim vannak, mind a hárman akkor csuklanak. De amúgy őket ez nem zavarja, még elaludni is simán el tudnak csuklás közben. Állítólag teljesen normális a csuklás.
2009. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a refluxos babák is gyakran csuklanak.
2009. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válszoloknak,de egy kicsit be paráztam ezzel a reflixal vagy mi:S ez mien betegség,és a csuklás is tünete lehet????
2009. okt. 9. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem paráztatásként írtam,bocsi. Gyomorprobléma,túl sok gyomorsav,ami visszajöhet,és amikor visszajön akkor csuklik esetleg. Savlekötőt kaphat rá. Gasztroentológus meg tudja mondani. De ha az étvágyával nincs gond,nem kell foglalkozni vele különösebben. Ill. ha nem bukokat,esetleg hány akkor nem is refluxos. egyébként valószínü étvágytalan is lenne. Nálunk inkább ez volt a probléma.
2009. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha,értem.sosem volt bukos kislány..ugyhogy sztem nem az de jobb lesz rá oda figyelni.köszönöm szépen.
2009. okt. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!