Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz a babam aktivabb?...

Mikor lesz a babam aktivabb? Most 2 hetes:eszik, alszik ugyesen. Mikor tudunk mar jatszani is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem három hónaposak az ikreim, és most már lehet velük játszani. Sokan írták, hogy visszasírják a régi időket. Nem mintha idősek lennének, de én örülök, hogy már három hónaposak, és nem csak "kiszolgáló" vagyok, ahogy írtátok előttem! De gondolom, ha már menni fognak,akkor ezt a 3-4-5 hónapos kort fogom majd visszasírni.
2009. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 2 hónapos+1 hetes a babám,és már lehet vele jókat játszadozni. Értem ezt az alatt,hogy már elkezdett gőgicsélni,sikongatni,és ezeket szoktam neki utánozni...ő ezen nagyokat szokott nevetgélni.:) Meg mindenkféle hülye hangokat szoktam neki csinálni a számmal,és az is nagyon tetszik neki..Na meg pár napja a tükör előtt is hülyéskedünk..Az is baromira nagyon mulatságos neki.:) Annyira édes...Nézi magát a tükörben..,közben persze magyarázok neki ezt-azt viccesen,és teli szájjal nevet rajta... Meg van hintája,meg játszószőnyege,és azokban pl. már egyedül is elvan. Nézegeti a lelógó cumókat a hintában,és magyaráz nekik,és közben azokon is nevetgél. A szőnyeget azt azért később fedezte fel..Kb 5 napja,hogy érdekli...Annyira elvan ezekben,hogy még el is alszik mindkettőben.:) A plüssök még annyira nem érdeklik.../pl.nyunyókendők,amik csörögnek is.../

2009. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!