Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki 2009 februar...

Van itt olyan aki 2009 februar 9-en szult? Miket csinal a baba mar? Miket eszik es mekkora a sulya?

Figyelt kérdés

Az en kislanyom 8 kilo es kuszik ezerrel,meg nem ult fel magatol,de ha felultetem szepen uldogel,meg nem allt fel egyszer egyszer kuszas kozben negykezlabra all,de csak par masodpercig tartja magat ugy.Tapszeres mar 3 hos kora ota.Eszik gyumiket mindent amit lehet neki, foziket mar van amikor a mi etelunkbol is adok ha olyat fozok,eszi a csirkehust,halat es borjuhust is.

Itthon egyfolytaban nevetgel es "beszelget", de idegenek kozt egy mosolyt alig lehet kicsalni belole.:)

Int pa-pa-t, es egy ideig amikor kajaltunk minden falasnal mondta,hogy "hamm",de mostanaban nem akarja,megunta.

Ha mondom neki,hogy mondja "mama",akkor elkezdi,hogy fafafafa.:)


2009. okt. 9. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi február 14.-én születtünk. Kisfiú. 74cm, és 10kg. Anyatejes, de már 3x eszünk (tízórai, ebéd, uzsi) Reggel, este cici, meg délelőtt cicin alszik el, meg 1x kelünk éjszaka.Mi is kúszunk, de inkább forogva közlekedik. Még mi sem ültünk fel, de szépen ülünk, illetve félig ülő helyzetből már felül. Egyfolytában szövegel, most a mamamama,babababa a sláger.Csak arra mosolyog aki szimpi neki az idegenek közül. Mi is pápázunk, Sikongat. Már van 2 fogunk, most jön a többi, de úgy néz ki, hogy kis vámpírom lesz, mert felül 2 oldalt jön neki, és nem középen.
2009. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Február 25-én született a lányom, 9,2 kiló és 72 cm. Pár hete hagytuk abba a szopit, nem kellett már neki, de 4 hónapos kora óta kapja a gyümölcsöt, kedvenc a barac körte fagyasztottam is egy csomót, 5 hónapos kora óta kapja a főzelékeket, és a tejpépet uzsira.

6 hónaposan felült magától, mászik s egy hete feláll mellettem, rám támaszkodik. Babycomppal ezerrel megy, szinte szalad! Iszik magában.

Mindenkivel elvan, senkitől nem fél, és mindenkire vigyorog. Gagyarászik kiabál, néha megkínál a piskótájából, de ha valamit eszek kinézi a számból akkor mindig kicsit megrágok neki és kap belőle :D Van két fogunk lent, de nincs gond a fogzással, éjszakát mióta megszületett átalussza, délelőtt délután is alszik még.

2009. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
február 5. fiú egy hónapja volt 10,2 kg és 76 cm. Szépen ül, forog össze-vissza. Tápszeres elejétől fogva, de már eszik mindent a korának megfelelően. Nem ül fel egyedül, van két fogkezdeménye alul (már koccan a kanál). Vigyorog állandóan, mint a vadalma. Főleg a bátyáira. Tünemény, mindennek örül. A szókincse igen csekély: dedededededede :-))
2009. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ezen a napon szültem.Kislányom 8kg.Gyömölcsöt és néha főzeléket is eszik,de leginkább az anyatej a nyerő.Magától még nem ült fel,de ha felültetem elüldőgél jó darabig.Mindig mindenkire nevet.Ha eszi a gyömit nálunk még sláger a:hamm,minden falatnál."Beszélgetni"nem igazán akar,csak babanyelven,de azt nagyon.Hátrafele már elcsúszik-kúszik :-)
2009. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!