Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben és hogyan fürdetitek a...

Miben és hogyan fürdetitek a babátokat ha már felült?

Figyelt kérdés
6 hónaposak vagyunk, már próbál felülni a babám fürdés közben is, de még magától nem megy. De már gondolkodom azon hogy lesz a fürdetés, ha majd egyedül tud ülni. A mostani gyerekkádba még pont befér, de nehéz fürdetni - egyébként imádja - mert fél perc alatt kilötyköli a vizet, alig marad vmi amiben fürdetem. Oké beteszem majd a nagykádba, de az nálunk elég mély, nem tudnék belehajolni, és hajolva fürdetni leszakadna a derekam. Fürödhetek vele? Egészséges ez így? Én úgy gondoltam hogy fürdőbugyiban beülök mellé és úgy, de párom azt mondta hülye vagyok, mért ne fürödhetnék vele? Ti hogy csináltátok? Ültessem majd vagy fektessem? Adjatok ötletet, köszi.
2009. okt. 9. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én simán letérdelek a kád mellé, egy vastag törülközőre és így nem is fáj. Ő már 10 hós, nagyon stabilan ül, alig kell fogni, csak ott a kezem, ha megindulna. Mi még csak most kezdtük a nagykádban fürdést, eddig simán elfért ülve a kiskádban (ami elég kicsi amúgy is, Ikeás)Nyugodtan fürödhetsz vele, ha nincs egészségügyi problémád, főleg nőgyógyászatilag. Előtte zuhanyozz le, legyél tiszta, ne abba fürödjön meg.
2009. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg egy ilyet kipróbálhatsz, sztem hasznos! Mi is azóta használjuk mióta tud ülni.

2009. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, még nem is láttam ilyet. De ahhoz hogy a fenekét megmosd ugyanúgy ki kell venni. Ebben megmoshatod a fejét, karját, hátát, lábát, és közben lehet játszani is.
2009. okt. 9. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jo ez az ize, de nem minden gyerek szereti. Tobbek kozott az enyem sem...

Amugy nyugodtan furodhetsz a babaddal, de eloszor zuhanyozz le.

2009. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 hetes kora óta az apjával fürdik a nagy kádban (sarokkád, és jó nagy, tehát kényelmesen elférnek benne). Azóta nincs sírás-rívás, csak ha kivesszük a vízből. :) (Most 11 hónapos)
2009. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom imádja a fürdetőkarikát.

De szerintem ez is gyerek-függő.

2009. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk nagyon bevált, mert nálunk így a 3 lurkó egyszerre tud fürdeni. Igen az alsó fertájt egy kicsit problémásabb megmosni, de legalább addig kiázik egy kicsit:-)) Meg azért biztonságos is, mert én mindig félek nehogy beleforduljon a vízbe. Vagy ha ki kell lépnem a fürdőből ebben benne lehet hagyni egy kis időre.
2009. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!