Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgy kezdtétek el a hozzátáplá...

HOgy kezdtétek el a hozzátáplálást? Rögtön ízlett a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy ízlik-e neki, vagy nem. Cuppog mikor adom neki kiskanállal a barackpépet, meg mosolyog is, aztán úgy 10 kanál után meg elkezdi kitolni a szájából. Ha tovább próbálkozom, elkezd sírni. De akkor meg az első 10 kanál hogyhogy ízlik neki?
2009. okt. 9. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem elég neki a 10 kanál. ne erőltesd.

nálunk volt olyan időszak, mikor egy hétig nem kellett neki, pedig előtte már több kanállal is megette az almapürét.

Mindig probálgasd és hagyjad, hogy ő dönte el kell-e még neki.

Több hét is kell mire egy evést ki tudsz váltani.

2009. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az haladás h legalább 10 kanálig mosolyog meg cuppog :)

Én a fiammal 5 és fél, 6 hósan kezdtem hogy kóstoltatom vele a gyümi levet, alma, őszi pépet stb. Köszönte utálta, nem tudott mit kezdeni a cici után a kanálról való evéssel, és le se nyelte csak fintorgott.

Olyan 7 hós volt mikor végre egy délelőtti kaját kiváltottam neki gyümivel.

Én se erőltettem sose, most se egy jó evő, de ahogy rázza a fejét, hogy nem kér többet, akkor egy kanállal se próbálok még pluszba beleerőltetni, csak sírás a vége.

Most 20 hós.

2009. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fokozatosan kell szoktatni, először csak pár kanállal, aztán napról napra többet. Én is barackkal kezdtem, először fintorgott, de aztán rájött hogy ez finom és 2. nap befalta az egész barackot. Aztán minden napra kitaláltam neki vmit fincsit, alma, répa, brokkoli, krumpli.. üveges kaják is nagyon jók, imádja őket. Most 6 hó-s.
2009. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 kanál szép teljesítmény tőle. Az én fiam az 5. hónaptól kb a 8. hónapra jutott el 10 kanálig. Addig semmit nem evett meg.
2009. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!