Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiszúrok a kisfiammal, ha...

Kiszúrok a kisfiammal, ha Tiboldnak nevezzük el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 10:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Minden nevet lehet csúfolni.A gyerekek nagyon leleményesek.Szerintem igazán különleges név.És ha kimondom nem lehet a Tiborral összekeverni,ugyanis eléggé hangsúlyos a végén "ld" mássalhangzók.Próbáld csak kimondani:Tibold-Tibor.Az én kisfiam Niko. "k" betűvel és rövid "o" betűvel.Na itt lesz elírás:)Eddig nagyon sokan hosszú "o" betűvel és "c" betűvel akarták írni.Ugye a magyarban a szó végi magánhangzók (a kivételek nélkül)hosszúak.Aztán a másik,amivel összekötik az a film:NICO.De hát ez van.Szerintem ne mondj le róla.
2009. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
56%
szia,sztem nem szurtok ki vele egyszer én is kiirtam egy ilyen kérdést ugyanis nekünk nagyon tetszett az Efraim mint név.erre jol leoltottak hogy zsidó stb... mert héber eredetü és külömben is magyar gyerek adjak neki hagyományos nevet!Végül akkor is maradtunk ennél a névnél és nem bántuk meg,jol becézhetö és ha csufolni akarják a gyerekek a neve miatt ugyis fogják nekem klaudia a nevem mégis csufoltak,ne érdekeljen ki mit mond aki aztmondja h kiszursz vele ugysem tudja megindokolni hogy miért.Ha neked és a párodnak tetszik a név akkor adjátok neki azt.Jó babázást kivánok neked 2 hos pici fiu anyukája
2009. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A férjem unokatesóját Deziderátának hívják. Dezinek becézik. Az hogy Dezi az jó, de kimondva hogy Dezideráta, az elég borzasztó.

De a kérdésre koncentrálva: nem rossz név, de én nem adnám a gyerekemnek. Én az "egyszerű" nevek híve vagyok. Nem szeretem az ilyen új, faramuci neveket. Az én kislányom Nikolett.

2009. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem biztos, hogy fogják csúfolni, ha meg igen, nem biztos hogy a neve miatt. A gyerekek mindig találnak okot a csúfolódásra, ha akarnak. A név miatt pedig ne aggódjál, mert mostanában annyi különleges neveket adtak a gyerekeknek, hogy mire a fiad felnő, már a hagyományos nevek lesznek a szokatlanok.
2009. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiam,Armand:),én bírom az ilyen különleges neveket,szerintem tök jó,ha lenne még egy fiam(Benett,Noel,Milán)közül választanék.Add csak neki nyugodtan,ha nektek tetszik,ne foglalkozz másokkal.

Üdv.15hós Armi anyuja

2009. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A Tibold szerintem szép név. Különleges. Én attól mászok a falra, amikor Alehandró, Eszmeralda, Nikolasz, Dszesszika és még sorolhatnám a hülyeségeket, amiket a szülők a sorozatok alapján adnak gyereküknek.....
2009. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ennyien biztatni fogtok! Köszi! Azért írtam ki újra a kérdést, mert a családunkban olyan szinten kiakadt mindenki, meg a baráti körben is, hogy megijedtem, ha tőlük már most ennyi kritikát kap, akkor mi lesz majd kint, a való életben...próbáltam átállni, de nem megy, már hosszú hónapok óta így hívom, ráragadt...köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 16. 13:31
 28/31 anonim ***** válasza:
12.42-es válaszoló anyukának:az én egyik fiam Milán(a másik Áron)és imádom ezeket a neveket.Az Armand a férjemnek is nagyon tetszik,de még gondolkozunk,h ha a 3. baba is fiú mi mellett döntsünk(a másik befutó Xavér).A kérdezőnek:nekem személy szerint tetszik a Tibold név.Az sem mellékes,h amikor az óvónéni elkiabálja magát,h TIBOLD,nem a fél csoport fog odaszaladni...szval hajrá!
2009. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó név! És ha koboldos? Lehet, hogy igazi kis rosszcsont lesz! És legalább nem lesz még ötezer az oviban, suliban, stb...Csúfolni meg minden nevet lehet ha nagyon akarják (és persze, hogy akarják, a gyerekek már csak ilyenek). az én lányom Villő, a kórházban nem tudták leírni és sokan azt sem tudják, hogy fiú vagy lánynév, a legtöbb embernek meg nem tetszik. És??? Nekünk tetszik és kész.

Egyébként valószinű, hogy Tibornak fogják érteni, erősen, határozottan kell majd mondani, hogy ne értsék félre. Ez az egy hátulütője szerintem.

2009. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep kulonleges nev.
2009. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!