Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel ismét másfél...

Miért ébred fel ismét másfél óránként?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kisfiam és a hasfájós korszak után 1, max. kétszer kelt fel éjszaka. Most viszont már 2 hete másfél óránként felkel, és csak cicin alszik vissza. Lehet, hogy nem lakik jól? 6hónapig csak szopizott, és most is még csak gyümölcsöt eszik délelőtt, a többi étkezés még mindig szopi. Adjak neki este inkább tápszert?
2009. okt. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Tök ügyi vagy,hogy ennyit szopiztok! Ha nem vagy tápiellenes, nyugodtan vegyél egy jó minőségűt, bár a cicisek nehezebben fogadják el anya teje helyett:) Azt is lehet,hogy este tápi, aztán mondjuk fürdés után ha már lefekteted ,kaphat rá cicit desszertnek:) nem tudom,van e foga, de nézz bele a szájába, az is ébresztgetheti éjjel. Vagy nem fázik? Kezd hűvösödni...
2009. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg, 6 és fél hónaposan már bőven lehetne neki adni kaját, pláne, ha szívesen elfogadja. Valószínűleg éhes lehet, az enyém is ezért kelt egyidőben sűrűbben. Tehát ne tápszert, hanem valami tartalmasabbal is kínáld meg napközben.
2009. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 3 foga van és igazából egyik sem viselte meg, akkor még aludt rendesen amikor kibujtak ezek a fogacskák. Kérdeztem a gyerekorvost is, ő azt mondta az sem lenne gond ha 1 éves koráig inkább csak szopizna, mert nagyon szépen fejlődik, és a súlya is megfelelő.
2009. okt. 9. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb tápanyagigénye van. Kezd el a gyümit/főzit és nyugodt éjszakáid lesznek. Éhes!
2009. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!