Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 oltást kapott tgnap a babám...

3 oltást kapott tgnap a babám nagyon megviseli aszeveztét?

Figyelt kérdés
kapta a 4 hónapos kötelezőt, a rota vorus ellenit és a menjugat-et (azt hiszem igy irják) ma szinte csak eszik meg alszik. normális ez? ha holnap is igy marad foruljak orvoshoz?
2008. jún. 20. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem két gyermekem van és kötelező oltáson kivűl semmit nem kaptak.Természetes,hogy így reagál a babád nagyon sok betegség ellen kapot oltást.Nem akarok okoskodni,de én még nem hallottam ilyet,hogy a 4hónapos kötelező oltás mellé még beadták a másik kettőt pedig a kicsifiam 18hónapos.A védőnődnek vagy az orvosnak tályékoztatni kellett volna téged,hogy milyen reakiók léphetnek fel.Ha nem vagy nyugott inkább vidd el az orvoshoz.Jobbulást nektek.
2008. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 hónaposom most kapta meg a kötelezőt és a rota oltást. Szoktak egyszerre többet adni, de az orvosnak mindig el kéne mondania,hogy mi várható. Tőlünk pl minden alkalommal megkérdezte azt is mi volt az előzőnél. Ha nagyon aggodsz kérdezd meg a dokit.
2008. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk is együtt volt a 4 hónapos oltás és a rota elleni is. A következő napot ugyanúgy végigaludta, és csak enni kelt fel. Szerintem ez normális, mert a szervezetének szüksége van ilyenkor a pihenésre. Ha eszik, akkor nem valószínű, hogy baja lesz. Ha utána még mindig nagyon aluszékony, akkor mutasd meg az orvosnak!

A "menjugat" az melyik oltás--agyhártya gyull. elleni?

2008. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!