Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat sír fel éjszaka a 6...

Sokat sír fel éjszaka a 6 hónapos körüli babátok?

Figyelt kérdés
Nálunk 5x is felsír egy éjszaka alatt.Már kibújt két fogacskája de azóta is tart ez az állapot.Vajon miért?A kajcsikat már megszokta szerintem,néha az az érzésem,hogy fáj valamije.
2009. okt. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul, hogy 5x felsír, de olyan is van, hogy csak 2x. Változó, nem tudom mi befolyásolja. Szerencsére ilyenkor elég, ha visszateszem az ágy közepére, cumit a szájába és már durmol is tovább. Te is könnyen altatod vissza?

Az enyémnek tuti, hogy nem fáj semmije, csak ellenőrzi, hogy megvagyok -e még, szerintem.

2009. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen nekem is van,hogy sokszor felsír.Van mikor csak egyet-egyet,de van olyan is,hogy fel kell vennem,és felébreszteni,akkor abbahagyja.

2009. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! nekünk ugyan így zajlik.Általában cumika a szájba beválik,néha fel kell egy kicsit venni dajkálni és utána is elalszik.Csak nekem ez azért furi mert megszületésétől kezdve végigaludta az éjszakát,egy nyikkja nem volt,és most ezt egy hónapja csinálja.most hat hónapos elmúlt.De így most megnyugodtam köszi!!!!!
2009. okt. 8. 20:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is van így hogy alszik és úgy sír szegény!miért lehet ez lehet hogy már álmodnak?és valami rosszat?Köszi neked is a választ!
2009. okt. 8. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok lett a "lehet" szó bocsika.
2009. okt. 8. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 13 hónapos a babám, de még mindig rengetegszer felsír. Általában csak a cumit kell a szájába tenni és már alszik is tovább. Én meg sem tudom számolni hányszor kelt fel egy éjszaka, de kb. 1,5 óránként egyszer biztos. Valószínűleg ellenőrzi, hogy ott vagyok-e.Már nagyon ki vagyok merülve, nem tudom mikor lesz már vége. Eddig csak egyszer aludta át az éjszakát. :( Ha eddig nem csinált ilyet a babád, akkor valószínűnek tartom, hogy csak a foga miatt sír fel éjszaka.
2009. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy egy jó ideje. Most hét óta alszik és azóta háromszor altattam vissza... és ez így megy egész este. Az jutott eszembe, lehet az zavarja, hogy egy légtérben vagyunk vele, megy halkan a tévé, mocorgunk stb. Hajnali négykor meg rendszeresen felébred és egy jó órán keresztül ébren van. Visszaaltatni nem tudja magát, pedig jó lenne. Én is totál ki vagyok már merülve ettől.
2009. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!