Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud kakilni a pici?

Miért nem tud kakilni a pici?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem pontosan az okát annak ,hogy mitől van ez a gondunk, 6-8 hetes koráig minimum napi egy két kakija volt,és már elég régóta küzdünk azzal,hogy várunk várunk, és akkor az 5. napon jön a szappanos hőmérővel való rásegítés,amikor már nagyon feszeng.(múltkor 7 nap után)2 napja bevezettem a reszelt alma levet meg a barackos levet, de még nem hozta meg a kakiját.(5 hós , csak anyatejes)
2009. okt. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál teljesen normális, ha hetente 1x kakil. Nálunk kb 2 hónapos korig volt minden nap, naponta több széklet, de utána kb 5-6 naponta. Semmilyen gondot nem okozott, nem fájt a hasa, így nem csináltam semmit vele. Olvastam és az orvos is mondta, hogy anyatejes babáknál még a 10 nap kakimentesség is belefér!
2009. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónapos koráig volt naponta kaki, utánna 7 napig semmi. Rövid ideig utánna hetente 2x kakilt 1x keveset, 1x rengetetget. Utánna elkezdődött a fogzás, azóta minden nap akár többször is kakil. Az orvos azt mondta 7-10 napig normális anyatejes babáknál. A lázmérő amúgy csak akkor segít, ha már amúgy is kijönne, úgyhogy azzal inkább ne segítsd. Az alma meg fog, nem hígít. Ami hígít az a barack, szilva.
2009. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alma tényleg fog! Az őszibarack nálunk mindig bevált.
2009. okt. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha 10 nap is akkor jó..., csak én idáig az 5 napról tudtam hogy belefér, mert nekünk a 7. napon sem kakilt, akkor is én segítettem rá..., csak itt az a gond hogy ez addig normális ha nem feszeng , de ő valamikor nagyon elkezd ettől szenvedni...:S
2009. okt. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!