Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogyott el nektek a...

Mikor fogyott el nektek a Viganton-olaj?

Figyelt kérdés

Picurim 4 hónapos,de nem adom neki a vigantolt,mert a természetgyógyászatban hiszek.Viszont az orvos nem örülne neki,ezért íratnék újat amikor kell,csak nem tudom mikor fogyna el ha használnám.

Légyszi a kérdésre válaszoljatok,ne oktassatok ki,hogy jó-e szerintetek amit csinálok.Nincs is jogotok hozzá és nem is érdekel,a kérdés sem az.Már többször volt ilyen azért írtam ezt.Akinek nem inge,ne vegye magára.


2009. okt. 8. 19:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
9:04-es.Én is sejtem miféle lehetsz!Én vagyok,én tudom,én csinálom jól,én oktathatok ki mindenkit.Ugye ezt érzed?Mondtam le van sz.... mindenki aki nem a kérdésre válaszolt.Unatkoztok mi?Takarítsatok édes._Aki valóban a gyermekemért aggódik annak köszönöm,és adom neki a d vitamint csak nem a vigantolt.
2009. okt. 9. 18:38
 22/31 anonim ***** válasza:
21.04-es vagyok!A helyesírásomról csak annyit,hogy lehet nem tudok helyesen írni de a gyerekemet nem teszem ki baromságoknak mint te.ÉS HA MÁR ITT TARTUNK NEM VIGANTON,HANEM VIGANTOL OLAJ.ÉS TE EGY BEKÉPZELT MAJOM VAGY!Máskor ne tegyél fel ilyen kérdést és akkor nem fog apraja falva lehurrogni!
2009. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDD

:DDDD

:DDDDDD


Csak röhögni lehet rajtatok!!!


:)))

2009. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%

Hihetetlen bukó néhány váloszoló! Miért nem törödtök a saját dolgotokkal! Ahelyett hogy órákat a net elött ültök foglalkozatok a gyerekkel!

A kérdezőnek: Ne foglalkozz senkivel tedd azt amit jónak látsz és biztos vagyok benne hogy tökéletes szerető anya vagy! Boldog babázást

2009. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok: én sem adom neki, természetes forrásból kapja a d vitamint! De ugy látom sok válaszolo olyan alul képzett hogy azt sem tudják mit kell adni hogy a szervezetébe kerüljön a d vitamin! Egyáltalán tudjátok miért is fontos?
2009. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

19:20-as.Te vagy beképzelt majom édes.Ha azt írom ki,hogy csak a kérdésre válaszoljatok,és te ennek ellenére írsz mást is akkor te gondolsz magadról többet mint kellene.Te gondolod,hogy ki oktathatsz úgy,hogy nem is ismersz,nem tudod a körülményeket.Ülj tovább a net előtt és oktatgass másokat.Elvégre te megteheted.

Többieknek köszönöm.

2009. okt. 9. 20:48
 27/31 anonim ***** válasza:
Egy ilyen hülye nőre mint amilyen Te vagy kedves kérdező a kutyámat sem bíznám rá (ha lenne) nem hogy egy 4 hónapos gyereket.Az ilyen hülye kérdésekkel meg elmehetsz a pi@ába!!!!
2009. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nem csodálom,hogy nincs kutyád,már rég megszökött volna.

Egyébként tényleg ilyen hülyék vagytok,hogy nem fogjátok fel,hogy adom neki,csak nem a vigantolt?Ennyire nehéz felfogni?És még én vagyok a hülye.Én megértem amit mondanak nekem,Te kedves utolsó nem.Vannak orvos ismerőseim is szóljak nekik?Te lennél az egyetemen az értelem ellen példája.Puszika édes hülyék.Mehettek vissza az első osztályba.!!!!Jó éjt!!!

2009. okt. 9. 22:42
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia

A tegnapelőtti 21.20-as vagyok (első oldal alja).

Szeretném megkérdezni, hogy mit adsz neki a csepp helyett (bocsi, de tényleg érdekel a dolog, viszont egy halom egymásnak ellentmondó infót találtam a neten, és kíváncsi vagyok, hogy te -gondolom a témában nálam jóval jártasabban - mire voksolsz)?

Köszi ha válaszolsz :)

2009. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Igen kedves tökéletes nem hülye kérdező!

Ha olyan jól csinálod a dolgodat, áruld már el nekünk is, mit kellene adni Vigantol olaj helyett.

Csak, hogy mi se mérgezzük már a gyerekeinket...

Köszi a választ előre is!

2009. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!