Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell adagolni a Gripe...

Hogy kell adagolni a Gripe Water-t? Mert az üvegen az van, hogy 1 kávéskanálnyi (5ml). De 5ml=evőkanál.

Figyelt kérdés
Szóval akkor kávés- vagy evőkanál, hogy hasson is a gyógyszer?
2008. jún. 20. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 3/4-ed kupakkal mérjük..a magyar fordítás kicsit szar, de amikor londonban voltam akkor a gyerekeknek így adagoltuk.
2008. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam a 3/4 kupakot,de az nagyon soknak tűnik. Te hogy adtad be? Hány kanállal, mikor?
2008. jún. 20. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lefejt tejcsibe kevertem és cumisüveggel adtam neki. 5 ml-t ír 6 hónapos korig. Anyukám gyógyszerész és a patikából hozott egy fecxsekndőt, azzal mértem ki, hogy kb 3/4 kupak=5 ml. Fél éves kor után kell a duplája. Privát emailt is írhatsz....


Dia

2008. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kaja elött adtam be, akkor jobban elfogadta, mert éhes volt (késöbb már nem zavrta az íze) Én minden kajánál adtam neki...
2008. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5ml= 1 evőkanál(nem értem miért írnak teáskanalat), ez tényleg így van, de én kimértem az 5 ml-t. Ha nem hiszed el, akkor pár ft-ért vegyél patikában fecskendőt!!!!!!!!


Dia

2008. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!