Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa tejpépre az adagolás...

Milupa tejpépre az adagolás úgy van írva, hogy "kb.7 evőkanál tejpép,140ml vízzel"! Csinálhatom felesbe is? (kb.3,5 ek,70ml vízbe)

Figyelt kérdés
Köszönöm!Kislányomnak ma adom először nem akarok egész adagot!
2010. máj. 19. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, lényeg hogy ha felezünk akkor mindent felezzünk. Van aki megfelezi a tápot, de a vizet nem. nyilván az nem jó. de amit te gondolsz, az teljesen oK.
2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tejpépekben épp az a jó,hogy úgy készíted el,ahogy a baba igényli. Hígabbra,sűrűbbre,tök mindegy. Az csajszim pl. 100 ml vízhez 50 gramm port igényel,mert szereti a sűrű kaját. Szóval nyugodtan lehet változtatni a mennyiségen a baba igényei szerint!!!!!
2010. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem a leirás szerint készitem mert nagyon hig szerintem,még akkor is ha teszel hozzá gyümölcsöt,kicsit több pépport teszek a vizhez.
2010. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a gyors válaszokat!!!!!!!

SZÉP NAPOT NEKTEK!!!

Márti

2010. máj. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!