Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípőszűrés eredmény mit...

Csípőszűrés eredmény mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma voltunk a 7 hetesbabával szűrésen. Ez van a leleten:

Mindkét oldalon jól fejlett csontos vápa, szögletes vápasarok ábrázolódik. A porcos váps a femurfejet hosszan átfogja. Az alfa szög 60 foknál nagybb a béta szög 55 foknál kisebb. Csontosodási mag egyik oldalon sem látható.

Graf I./B érettségi szintnek megfelelő.


A doki csak annyit mondott hogy 4 hónaposan van a kötelező kontrol, semmi egyebet. Mi az a I./B szint?

Köszi


2009. okt. 8. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az I/B nem tökéletes eredmény. Az I/A a jó. Hogy konkrétan mit jelent, azt nem tudom.

Az én kisfiamnak II/b volt.

Kell tornáztatnod?

2009. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott a doki sajnos.
2009. okt. 8. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy magától is helyre jön. Kérdezz rá a gyerekorvostól.

Nekem tornáztatni kellett, és 3,5 hónapos korában már I/a volt az eredmény.

2009. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bírom az ilyen dokikat. Igen ez nem tökéletes eredmény, az I/a lenne a teljesen jó. Nekünk I/a lett, viszont kötött a jobb lába egy kicsit, és még így is azt mondták hogy tornáztatni kell, meg terpesznadrág.
2009. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!