Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik Gengigelt...

Anyukák, akik Gengigelt használnak fogzásra, használ valamit? És tényleg sokszor kell naponta kenegetni, hogy hasson?

Figyelt kérdés
Nekünk volt,de nyaraláskor eltűnt, és hát elég drága. Most megint fogzik a babám, nem tudom vegyek-e, mert nekünk nem igazán használt, bár én csak akkor kenegettem, mikor tényleg fájt neki és sírt. Lehet hogy ha sokszor bekenem vele a ínyét, akkor megelőzi a fájdalmat? És nem árthat a túl sok gél, mert mégis csak gyógszer.
2009. okt. 8. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Őszíntén???ezen az időszakon túl kell esni. úgy teljes egészében nem használ neki semmi. vegyél neki hűthető rágókát, az sokkal hasznosabb, mint sok kence-fice.
2009. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk sem használtak nagyon a kenőcsök.Főleg hogy sokszor nem is lehet vele bekenni az inyét.Megelőzésre pedig egyáltalán ne használd, hiszen mondjuk a lázcsillapitó kúpot sem akkor és azért használod hogy nehogy lázas legyen,hanem ha már lázas!

Nálunk amikor a foga jött és tudtam hogy fáj neki a Baby Panadolt használtuk, nekünk ez vált be.

2009. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!