Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes bölcsibe adni?

Érdemes bölcsibe adni?

Figyelt kérdés

Szeretném beadni 18 hós fiamat bölcsibe.

Legyen közösségben, otthonról dolgozom és jön a tesó is.

Legalább 1 évre be szeretném adni, lehetséges így, befogadják?


2009. okt. 8. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy otthonról dolgozol? Ha van egy bejelentett mukahelyed, ami igazolást ad arról, hogy te ott dolgozol, akkor befogadják, természetesen, amennyiben van hely a bölcsiben.
2009. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy vállalkozók vagyunk, és szeretnénk egy kis közösségi életet is neki, hogy később ne legyen olyan nehéz az ovi.
2009. okt. 8. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha akarod akkor elviheted,és ha van munkahelyi igazolás akkor meg pláne.A közösség miatti szoktatáshoz szerintem nem kell a bölcsi,nem fogja megviselni az ovi jobban mint most a bölcsi.de természetesen ezt ti döntitek el.
2009. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem 2 évesen kell megszoknia a közösséget, hanem 3 évesen. Ezért van így kitalálva. Saját kényelmed érdekében ne add be, ne vedd el a helyet olyanok elől akiknek tényleg szüksége lenne rá! Ha megszületik a kis tesó, pedig nem szívesen fogják látni, mert Te úgy is otthon vagy.
2009. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Az utolsó válaszolóval 100%-ban egyetértek. Akkor minek szültél gyereket, ha máris szabadulni akarsz tőle? Egy 18 hónapos gyereknek nem a bölcsiben van a helye, hanem melletted, főleg, hogy jön a kistesó is. Vagy féltékenységet akarsz a két gyerek között?
2009. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Én amiatt adtam be, mert nálunk 1 év után vissza kell menni dolgozni, és kész, nem úgy mint otthon. Bár lehet azért van könnyebb dolgom, mert nagyon szereti a gyerektársaságot, az első pár héten volt csak nyügösebb, míg megszokta az új helyet, de már integet mikor visszük, rögtön beleveti magát a játékba a többivel. Én úgy gondolom, ezt az intenzív foglalkoztatást, játékot én nem tudnám neki nyújtani ha otthon lennénk még 2 évig.
2009. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez pedig a másik hogy apa én is órákig játszunk foglalkozunk vele, és mégis azt vesszük észre hogy unatkozik, pedig egy csomó neki való játéka van, és sosincs egyedül. Ezért is szeretnénk megpróbálni, az egyik ismerősöm dada egy bölcsibe és ő is azt ajánlotta hogy próbáljuk meg.
2009. okt. 8. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amint megtudják, hogy babát vársz nem fogják bevenni, mert azt mondják majd hogy amúgy is otthon vagy tehát kutya kötelességed őt is ellátni. Kell a hely azoknak akiknek a szüleinek azért kell visszamenniük hogy legyen betevő falat otthon, és nem azért mert megunták a gyereket.

Amit leírtam nem az én véleményem, hanem a szomszédunknak szó szerint ezt mondták a bölcsiben. Ő is a második babót várta és az elsőt be szerette volna adni a bölcsibe.

Én ezzel nem értek egyet. Ha az első babának megjár hogy születés után csak vele van az anyuka és vele foglalkozik akkor a második gyereknek ez miért nem jár meg?

Csinálnának több férőhelyet és akkor nem kéne "elvenni" a helyet másoktól.

2009. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt szerintem bölcsöde válogatja.

én jövöre egy nagyobb műtétre készülök, akkor fogom az akkor 18hós kincsem beadni bölcsibe.és megoldható, mint minden.

2009. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!