Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell ringatva elaltani...

Meddig kell ringatva elaltani a babákat? MIkortól tudnak egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 09:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én cáfolnám azt, hogy a picik bárhol elalszanak. Az én lányom képes volt 5! órán át ordítani, ha nem altattam el. Már orvoshoz vittem a pár hetes babát, hogy ez így nem jó, a doki semmit nem talált, azt mondta találjam ki, hogy neki hogy jó. Végül a babkocsi lett a megoldás jó pár hónapig. Mondjuk fogalmam sincs miért, de este egy hang nélkü elaludt egyedül a kiságyba, csak napközben aludt a koocsiban. Erről leszokott, utána igényelte, hogy vele legyek, míg elalszik, erről is magától szokott le 13 hónaposan. Nem aludt el addig míg bennt voltam. Azóta semmi gond az alvással. Nálunk edig kellett altatni. De van ismerősöm, akinek még lassan két évesen is úgy alszik el a gyereke, hogy az anyja melléfekszik, amíg ezt nem teszi addig a gyerek nem alszik el, ha kell egész nap talpon van.
2009. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!