Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Virslit mikor ehet a babám?

Virslit mikor ehet a babám?

Figyelt kérdés
Baromfi virslire gondolok!7 hós és 4 hós kora óta hozzátáplálom!Sokmindent eszik már.
2009. okt. 8. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Huh itt majd kapsz mindenféle választ, lehet, hogy megint lesz egy kis vita is, de nem baj! :)

A fiam 9 hós, eddig 1x kapott, ízlett neki, csak pár katonát evett meg, kis kenyér darabokkal. Külön neki nem főzök még, csak ha mi is eszünk, és kéri, abból kap majd egy keveset. :)

2009. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én nem adnék. Akármennyire is jó minőségű, akkor is tele van mindenfélével és rengeteg benne a só is. Az egyik ismerősöm Szegeden a pick-nél dolgozott, ő mesélte, hogyan készül a virsli, mit tesznek bele...hát, persze, Te tudod.. Ja és sok virslibe a nyesedék kerül, meg szója, ami nem biztos, hogy a gyereknek való.
2009. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 1 évesen adtam a lányomnak,pont azért amit az előttem szóló irt.Viszont lehet hogy hülyeség "a drága jobb"alapon nem spóróltam és nem a legolcsóbbat vettem meg külön neki.
2009. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy lehet már adni neki enni!

Nyilván nem rögtön 5 párat eszik meg, hanem csak pár kisebb falatot.

Attól meg szerintem még nem lesz baja!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!