Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lego duplo v. primo,16 hónapos...

Lego duplo v. primo,16 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Primot már ne vegyél, azt nem lehet után a tovább bővíteni. Inkább várjatok még 2 hónapot( ha kibírjátok), mert 18 hótól ajánlott a Duplo. De lehet már most is tudná értékelni. Az én lányom pont 1,5 évesen kapta meg az első Duplóját, olyat választottunk, amiben sok állatfigura van, mert az építkezéshez még ügyesedni kell, de azért azzal is próbálkozott. Most 2,5 éves és már 3 doboz Duplója van, imádja. Amúgy a férjem és én is Lego mániásak vagyunk, férjem már alig várja, hogy rendes legót vegyen neki, de mondtam, hogy azzal még várjunk addig amíg a kisfiunk is legalább 2-3 éves lesz. Egyébként a lányom ismerősöknél már szokott rendes Legóval is játszani, nem veszi a szájába.
2009. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Duplo mindenféleképpen!
2010. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!