Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig figyelek arra, hogy...

Mindig figyelek arra, hogy fogjam a babam nyakat, de ma hatra csuklott egy pillanatra. Ugye nem serul igy meg semmilye?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

SemmiJe.


Mutasd meg orvosnak.

2009. okt. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ujszülött osztályon a főorvos tornáztatta egyszer a gyereket,felhuzta őt a 2 kezénél-a feje természetesen hátracsuklott-ő tudja mit csinál,gondolom ennyi nem árt neki.1hónapos korában a kórházban a gyerekosztályon 1 nővér ugy tette rá a mérlegre h. nem fogta a nyakát.Nem lett semmi baja,ne aggódj.Eseteleg ha sirosabb lenne,kérdezd meg a dokit.
2009. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még egy gyakorlott, többgyerekes édesanyával is előfordul, hiszen akárhogyan óvjuk a babát, óhatatlanul becsúsznak bakik, de szerintem az ég világon semmi gond nem lesz tőle.Nálunk is előfordult ilyen a kevésbé ügyes rokonok részéről, és makkegészséges maradt a kisfiunk, ne aggódj, hiszen szülés közben is gondold csak át, hogy micsoda tortúra volt számára, hogy kibújjon, a kisbabák nagyon kis strapás lények:-)íszép napot, csak ügyesen, no para!!!:-D
2009. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, a babák nem olyan védtelenek, törékenyek, mint amennyire annak látszanak! attól, hogy megbillen a fejecskéje, nem hinném, hogy baja esne. Rögtön, a megszületése után csinálnak egy ún. státus vizsgálatot, aminek az is része, hogy a babát két kezénél fogva felhúzzák ülő helyzetbe..ha baja eshetne tőle, nem csinálnák. Igaza van annak, aki azt írta, ilyesmi bárkivel megtörténhet. Nekem 4 gyerekem van és biztosan volt velünk is hasonló, csak én már nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.Nyugodj meg, lesz még ennél rosszabb is és azt is kibírják a picik sérülés nélkül (amikor megtanul mászni, ülni, járni, bizony fog eleget koppanni a buksija és még az se károsítja őket).
2009. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!