Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás! Lehetséges, hogy a...

Fogzás! Lehetséges, hogy a fogzás miatt vannak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves,már kint van 8 foga (4 fent 4 lent)ezekkel semmi gond nem volt.Most elkezdett nőni a kisőrlő fog,ma láza volt nyűgős enni eszik rendesen néha köhint egyet egyet. Más is tapasztalt ilyet vagy ennek semmi köze a fogzáshoz? Holnap azért felhívom a dokinőt!
2009. okt. 7. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel holnap a doktornőt, azzal semmi rosszat nem csinálsz.

Viszont a fogzással mi is úgy voltunk, hogy az első 8 fogacskát észre sem vettük. Ezzel szemben a 4 hátsó maga volt a POKOL!!!! (nekem is 1 éves a lányom)

2009. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén zenész! Az én kisfiam az első 5 fogával végig szenvedett, aztán a 6-7 simán kijött. Most úgy látom,hogy a bal felső szemfog melletti őrlő foga igyekszik kijönni. Csütörtökön du. 5-től másnap reggelig 38-39 fok között volt végig a láza, még éjszaka is, síkított és sírt nagyon, alig aludtunk valamit. Aztán pénteken délután már nem volt lázas, igaz nyűgös volt és nyafizott sokat, de most úgy látom leállt neki a növés, pedig érzem az íny alatt már a fogacskáját. Nagyon rág és nyáladzik. Egy nap van hogy 2x is megy a hasa. A dokinőt felhívtam, Ő azt mondta eltarthat 2-3 napig is a láz, de szerencsére csak 1 napig tartott. A nurofen nem vitte le a lázát, csak a Germicid-c éjszaka.
2009. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fokozodik a nyáltermelés, es az miatt kohog, hogy sok nyálat termel.


chaomilla golyokat probalj, vagy osanitot.

es azert amiert biztos ami tuti, adj neki kis cebiont, kis c vitamin nem art. (en a hidegebb idokben szoktm par cseppet adni neki mindig)

2009. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!