Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hét múlva lesz 4 hónapos...

Egy hét múlva lesz 4 hónapos a babánk. Ezek a tünetek már a fogzás jelei?

Figyelt kérdés
1.5-2 hónapos kora óta nyáladzik.Most már annyira,hogy amikor eszi az öklét és közben mérgelődik szegénynek csupa nyál lesz az egész feje.Nagyon nyűgös,3 hete éjszaka sem alszik(nappal sem max.1 órát mert valamiért folyton felriad).Étvágya van habár elég sokszor sír a cicin.Az ínye nem duzzadt csak kicsit érdes.Hőemelkedése,hasmenése nincs.Éhesnek bizti nem éhes,mert már próbáltam neki tápszert adni de nem kell neki.Tegnap már a gégészeten is voltunk nem-e a füle fáj,de hál istennek semmi baja.
2009. jan. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ez már valószínűleg a fogzás jele, de sajnos innentől kezdve még akár hónapok is eltelhetnek, mire előbújik a foga. A kislányom is kb ekkor kezdte az intenzív nyáladzást, és péntek óta látható, hogy meg van duzzadva az ínye, és azóta nyűgösebb és fáj is neki. Ő most 6 hónapos, de a védőnő azt mondta, hogy még sokára fog kibújni a foga. Sajnálom őket, de nem tudjuk meggyorsítani a folyamatot.

Üdv

2009. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már valószínű a fogzás kezdete. Vegyél Dentinox N gélt és azzal kenegesd a kis ínyét, meg vegyél Viborcul kúpot, hogy legyen otthon, (homeopátiás szer, nekünk nagyon jó volt), amikor már látod, hogy meg van duzzadva a kis ínye, vagy ha már nem alszik olyan nyugodtan, adjál neki. Én két-3 naponta adtam a kisfiamnak, mikor jött a foga. A Dentinox-N gél nem tudom mennyibe került, helyi érzéstelenítő, nekünk bevált, sokáig elég, a Viborcul kúp meg olyan 1500 Ft- körül van a 10-12 darab.
2009. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Dologel-el kenem,de már vettem Viborcul kúpot is.Kipróbálom.Tegnap este már panadolt kellett adjak neki.Azt hány napig lehet adni egyhúzamban?Persze csak esténként.
2009. jan. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!